До уваги підприємств та організацій!

Дата: 24.10.2019 10:48

З 07 жовтня 2019 року розпочалася передплатна кампанія на 2020 рік. Сумська дирекція AT «Укрпошта» запрошує вас скористатися послугою з передплати вітчизняних та зарубіжних періодичних видань за Каталогом видань України «Преса поштою» на 2020 рік (І півріччя)», каталогами місцевих періодичних видань на 2020 рік (І півріччя) та Каталогом видань зарубіжних країн на 2020 рік (І півріччя).

Перелік   видань   в   наших   каталогах   максимально   задовольнить   потреби організацій будь-якого бізнес-напрямку. Ви зможете отримувати інформацію про останні зміни в законодавстві, доступні та зрозумілі коментарі до складних питань, компетентні практичні рекомендації досвідчених фахівців, новини, аналіз ринків, передовий досвід та сучасні технології тощо.

Наші переваги - це:

• широкий вибір видань - понад 4 тисячі назв,
  • значна кількість галузевих видань,
  • зручність оформлення завдяки сервісу «Онлайн передплата»,
  • доставка преси безпосередньо в офіс,
  • передплата улюблених видань для рідних та близьких.

Передплату на 2020 рік ви можете оформити:

• на видання загальнодержавної сфери розповсюдження до 16 грудня 2019 року;
  • на місцеві видання (обласні, міські, районні) до 25 грудня 2019 року;
  • з поточних місяців 2019 року в обласних центрах і місті Києві до 15 числа, а інших населених пунктах до 10 числа включно кожного місяця, що передує передплатному.

Ознайомитись з Каталогом видань України «Преса поштою» на 2020 рік (І півріччя) можна на сайті www.ukrposhta.ua у розділі «Передплатити».

Запрошуємо  вас оформити  передплату на улюблені  періодичні  видання, звернувшись до найближчого поштового відділення Сумської області.

Для  швидкого та зручного оформлення замовлення скористайтеся сервісом «Онлайн передплата» на сайті AT «Укрпошта».

Адміністрація Сумської дирекції

АТ «Укрпошта»