ТУРИСТИЧНО-КРАЄЗНАВЧА ПОДОРОЖ «СТЕЖКАМИ РІДНОГО КРАЮ». ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП

Дата: 05.08.2019 16:03

Наступні два дні подорожі юних туристів 30 та 31 липня були не менш цікаві ніж перший день. Діти та їх наставники подолали шлях мальовничими стежками с.Марківка, с.Луциківка  та с.Верхосулка. Протягом цих днів діти відвідали історичні пам’ятки нашої громади: музей-кімнату, де знаходяться речі відомого дослідника та мандрівника Олександра Булатовича в с.Луциківка, історичний каштан, посаджений дідом видатного українського письменника Олександра  Олеся в с.Верхосулка, та милувалися чудовими краєвидами тутешніх місць. На дітей також чекали цікаві змагання з туристичної переправи, стрільби, настільного тенісу. Не менш цікавою була і програма відпочинку – юні мандрівники  із задоволенням спостерігали як тренуються вихованці відділення боротьби вільної ДЮСШ імені М.І.Масалітіна с.Верхосулка, грали в більярд, завзято танцювали на дискотеці. Активно спілкувалися зі своїми новими товаришами. Відпочивали на свіжому та чистому повітрі, купалися в річці. Задоволені, усміхнені та повні сил діти поверталися додому, ще довго обговорюючи цікаві та незабутні моменти подорожі. І багатьом хотілося швидше поділитися враженнями зі своїми друзями та запросити їх наступного року прийняти також участь у подорожі.