A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

«Ми разом всі – і в цьому наша сила!»

Дата: 27.08.2019 09:59
Кількість переглядів: 652

     17 серпня, мешканці села Марківка традиційно відзначили День села, яке співпало зі святкуванням Дня Миколаївської громади, тому і було вирішено оргкомітетом об’єднати свята і провести заходи на Марківській землі.

      В цей день з'їхались до рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, поради батька. Село радо зустрічало гостей!

        З подарунками,  побажаннями селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголошуючи, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе , у свої можливості, звертались до присутніх керівництво громади, представники аграрних підприємств, Білопільської районної адміністрації, а також почесні гості - Леся Низова – донька нашого земляка видатного письменника Івана Даниловича Низового та представник Української діаспори в Німеччині - Ярослав Залізняк.

        На площі перед будинком культури  була  оформлена святкова виставка – «Вишивана моя Україно!», та виставка  пам’яті наших земляків О. Олеся,

І. Низового та А. Булатовича.

 

 

       Рушники з назвами старостатів, а також герб Миколаївської ОТГ, які були вишиті майстринями громади прикрасили площу перед імпровізованою сценою.

    Колективи  комунального закладу «Миколаївський центр культури і дозвілля» спільно з Марківським сільським будинком культури до урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно, адже таке дійство у селян відбулося вперше, а святкова дискотека не залишила байдужими всі вікові категорії населення.

Аматорський вокальний ансамбль Берегиня філії КЗ МЦКД Товстянський СБК

     Народний аматорський вокальний жіночий колектив Горлиця

філії КЗ МЦКД Марківський СБК

 

Народний аматорський інструментальний ансамбль народної музики Веселі музики

КЗ   «Миколаївський  центр   культури   і   дозвілля»

 

Аматорський вокальний жіночий ансамбль Водограй філії КЗ МЦКД Тучненський СБК

 

Танцювальний дитячий колектив філії КЗ МЦКД Веселянський ОДР

 

 

 

Учасники народного аматорського хорового колективу Любисток

 КЗ   «Миколаївський  центр   культури   і   дозвілля»

 

 

Солісти ансамблю української пісні Калинонька філії КЗ МЦКД Бобрицький СБК

 

     Гості та жителі села мали змогу пригоститися українською стравою – кулішем. Виготоволи її селяни власноруч і по певним технологіям, які знають виключно місцеві жителі. Скуштувати цей продукт назбиралось чимало охочих. 

     Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини до Марківки.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора