ФУТБОЛ. ЗУСТРІЧАЛИСЯ ВЕТЕРАНИ

Дата: 30.07.2019 09:08

Футбольні матчі ветеранів викликають неабиякий інтерес і, насамперед, у самих футболістів. Адже це можливість знову зустрітися зі  своїми товаришами, пригадати  кращі моменти своєї юності, а то і просто знову пограти в улюблену гру – футбол.  Не став винятком і цьогорічний турнір ветеранів, що мав символічну  для такої події  назву – «Зустріч друзів» та відбувався 27 липня на майданчику зі штучним покриттям Миколаївської спеціалізованої школи.  На турнір з’їхалися майже всі футболісти 80-х та 90-х років – гравці команд «Старт» та «Вікторія».

Дивлячись на гру ветеранів і не скажеш, що сьогодні більшості із них уже далеко за п’ятдесят – швидкості  можливо уже й не ті, але віртуозна техніка володіння м’ячем, чудове  бачення поля, виважені та точні передачі – цього не відняти.

Загалом цікавий матч завершився з рахунком 8:7 на користь  «молодших» гравців команди «Вікторія».

Кращим гравцем було визнано Віталія Матлаша з команди «Старт».

Зустріч ветеранів завершилася дружнім та щирим спілкуванням у колі однодумців. Традиційному турніру ветеранів – бути, тож чекаємо на зустріч у наступному році.

Здоровя та спортивного довголіття Вам, ветерани спорту!