ФУТБОЛ. ПЕРШІСТЬ ГРОМАДИ. ЛІДЕР ВПЕВНЕНО ПЕРЕМАГАЄ,  А МИКОЛАЇВКА ДОДАЄ ІНТРИГИ

Дата: 29.07.2019 11:15

Черговий тур першості громади знову приніс впевнену перемогу лідера змагань – команді «Сула» (Верхосулка) над футболістами «Колоса» (Товста) з рахунком 6:1.

Команда з Миколаївки видає черговий «шедевр» для вболівальників. Гра з командою «Дружба» (Марківка) на своєму полі, здавалося б, мала статус рядової гри, де господарі, за логікою, повинні були вигравати за всіма футбольними канонами. Але сталося не так, як гадалося. Провівши  першу половину гри в атакуючому стилі, футболісти Миколаївки повели в рахунку, та навіть на початку другої половини зустрічі рахунок був 4:1 на користь миколаївців, які ще втратили декілька стовідсоткових нагод збільшити його на свою користь. І тут команда з Миколаївки пригальмувала, гравці втомилися і стали більше робити помилок, чим  швидко скористалися суперники. Провівши дві контратаки, марківцям вдалося перехватити ініціативу, та швидко забити два м’ячі. Піднесені таким успіхом, гравці «Дружби»  до кінця зустрічі намагалися зрівняти рахунок і в деяких епізодах вони були близькі до цього.  Але миколаївцям вдалося вистояти та довести гру до перемоги з рахунком 4:3.

Чим менше ігор до завершення першості, тим цікавішими і напруженими вони стають.