Краща спортивна громада Сумщини 2019

Дата: 24.07.2019 15:57

20 липня в м.Суми відбулися змагання з настільного тенісу, шахів та шашок в залік культурно-спортивного свята «Краща спортивна громада Сумщини 2019 року».  Команда нашої громади брала участь у всіх видах змагань. Найкращий результат цього дня показала команда з настільного тенісу у складі Олени Северіної та Олександра Литвиненка, посівши 2 загальнокомандне місце. У особистому заліку Олена була другою серед жінок, а Олександр посів третє місце серед чоловіків.  У змаганнях з шашок та шахів наші спортсмени посіли відповідно 7 та 6 загальнокомандні місця серед одинадцяти учасників.  Кращий особистий результат має Дмитро Ігнатьєв – 5 місце у змаганнях з шахів серед чоловіків та Тетяна Гончаренко – 6 місце у змаганнях з шашок серед жінок.  По переду на нас чекають фінальні змагання 17 серпня, які і стануть вирішальними у розподілі місць. Тож побажаємо нашим спортсменам лише перемоги у особистих змаганнях та стати кращою збірною командою територіальної громади Сумщини .