Сумська область, Сумський район

ФУТБОЛ. ДЕРБІ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

Дата: 24.07.2019 10:19
Кількість переглядів: 589

Зустріч команд одного міста, району чи близьких сусідів викликає неабиякий інтерес у вболівальників, завжди матчі між командами проходять у цікавій непоступливій боротьбі, які б місця не посідали команди і в яких би лігах вони не грали – це завжди гра на рівних, де зашкалює адреналін як у гравців так і у вболівальників і результат матчу передбачити дуже складно. Одним словом – це «дербі». Не став винятком і центральний матч 7 туру між командами «Олімпік» (Калинівка) та футболістами з Миколаївки, що відбувався 21 липня на полі команди з с.Калинівка.  Команда гостей з Миколаївки приїхала на гру явним фаворитом, посідаючи вище місце у турнірній таблиці.  Але гравці з Калинівки відразу дали зрозуміти хто господар поля. Дві стрімкі контратаки команди «Олімпік» на початку гри і рахунок на восьмій хвилині матчу вже був 2:0 на користь господарів.  Оговтавшись від такого початку, миколаївцям вдалося вирівняти гру, та зрівняти рахунок, але чергова помилка захисників – і на перерву команди пішли за рахунку 3:2 на користь «Олімпіка». По перерві гравці команди Миколаївки почали грати більш дисципліновано та агресивніше. Захвативши ініціативу у середині поля, футболістам Миколаївки вдалося вирівняти гру, зрівняти рахунок та за рахунок кращої індивідуальної майстерності вийти вперед. Результат зустрічі 6:3 на користь аматорів з смт.Миколаївка. Дербі виправдало всі сподівання – вболівальники стали свідками «розбірок» між футболістами та вилучень з поля. Хто після цього матчу скаже, що місцевий футбол не цікавий – відвідуйте матчі першості Миколаївської селищної ради і ви зміните своє ставлення до гри такого рівня та додатково отримаєте задоволення від футбольних баталій.

У іншому матчі лідер змагань – команда «Сула» (Верхосулка) не без труднощів з рахунком 2: 1 здолала на виїзді команду «Дружба» (Марківка). Після семи турів лідирує команда «Сула», на один заліковий бал відстають футболісти смт.Миколаївка. Інші команди на перемогу, нажаль, не претендують, лише залишається відкритим питання хто стане бронзовим призером.