ФУТБОЛ. ПЕРШЕ КОЛО ЗАВЕРШИЛИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ГРОЮ ТУРУ

Дата: 02.07.2019 14:44
Кількість переглядів: 660

Фото без опису

Іграми 5 туру завершувалося перше коло першості Миколаївської селищної ради 2019 року. Лідер змагань «Сула» приймала свого головного конкурента команду з Миколаївки «Вікторію-2». Гра розпочалася атаками господарів поля, що втілилося в забитий м’яч в середині першого тайму. Команди створили ще декілька небезпечних моментів у першій половині гри, при цьому команда з Миколаївки не реалізувала пенальті. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь команди «Сула». По перерві футболістам «Вікторії-2» вдалося вирівняти гру, а все більше небезпечних моментів виникало вже біля воріт команди «Сула». Свою превагу на початку другого тайму миколаївці реалізували двома забитими м’ячами. Решту часу команди намагалися змінити рахунок, але більше забитих м’ячів вболівальники не дочекалися. Тож гра завершилася з рахунком 2:1 на користь футболістів з Миколаївки, і саме «Вікторія-2»  виходить в лідери після першого кола. Дуже приємно було спостерігати, як вболівати за свою команди прийшли, мабуть, всі жителі с.Верхосулка.  Протягом двох годин село неначе «завмерло», жодної людини не було помітно вулицями. - Сьогодні всі на стадіоні,  –сказала продавець магазину, очікуючи на поодиноких покупців.  Серед вболівальників було помітно старосту с.Верхосулка Хомиченка І.М., який палко та емоційно  підтримував свою команду. Коли староста не байдужий до спорту та підтримує молодь, то відразу помітний результат – грає добре команда, повний стадіон вболівальників.

Інша гра туру між командами «Колос» (Товста) та «Олімпік» (Калинівка) завершилася з рахунком 6:2 на користь гостей - футболістів с.Калинівка.

Команда «Вікторія-2» вдячна депутатам Миколаївської селищної ради

Семі А. П. за фінансову допомогу та Ткаленку Г. М. за допомогу у вирішенні організаційних питань.

Команда «Сула» дякує за фінансову підтримку фермерам Ковалю Ю.І. та  Голубченку О.М.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПЕРШОСТІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ         РАДИ З ФУТБОЛУ 2019 РОКУ(ПЕРШЕ КОЛО)