ФУТБОЛ. ПЕРШІСТЬ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ. 4 ТУР

Дата: 24.06.2019 16:41

Неймовірна спека, що охопила всю територію України протягом останніх тижнів, у неділю 23 червня дещо відступила.  Грати командам довелося при температурі повітря  +26, що здавалося морською прохолодою, у порівнянні з температурою повітря в тіні +38 напередодні футбольного туру. Але «спекотно»  сьогодні було на футбольному полі смт.Миколаївка, де місцева команда «Вікторія-2» з рахунком 11:5 перемогла команду «Колос» с.Товста. В іншій грі туру між командами «Олімпік» (Калинівка) та «Дружба» (Марківка) зафіксований рахунок 2:1 на користь калинівських футболістів.  Команді «Олімпік» вдалося вирвати перемогу на останніх хвилинах зустрічі, поступаючись до 80 хвилини гри з рахунком 0:1.

Турнірне положення після четвертого туру:

«Сула» - 9 очок,

«Вікторія-2» - 7,

«Дружба» - 4,

«Олімпік» - 3,

«Колос» - 0.

Команда «Вікторія-2» вдячна депутату Миколаївської селищної ради Андрію Петровичу Семі за фінансову підтримку.