ФУТБОЛ. ПЕРШІСТЬ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.  3  ТУР

Дата: 18.06.2019 16:27

Несподівано завершилася гра 3 туру між командами «Дружба» (Марківка) та «Вікторія-2» (Миколаївка). Гості протягом матчу мали ігрову перевагу, але забити бодай одного м’яча так і не вдалося. Змарнувавши безліч гольових моментів, наприкінці матчу футболісти з Миколаївки отримали право на одинадцятиметровий удар, але вдало зіграв воротар  суперників Олександр Сорока, тож підсумок матчу-0:0.

Лідер змагань команда «Сула» (Верхосулка) вдало скористалася втратою очок суперників і здолала на виїзді команду «Колос» (Товста)  з рахунком 2:1,  зміцнивши свої лідируючі позиції.

Після 3 туру «Сула» має 9 очок, у команд «Дружба» та «Вікторія-2» по 4 очки, команди «Колос» та «Олімпік» мають 0 очок.

ФК «Вікторія» вдячний приватному підприємцю Семі А.П. за фінансову допомогу та підприємцю Котенку А.Ф. за організацію поїздки команди та вболівальників.