ФУТБОЛ. «КРАЩА СПОРТИВНА ГРОМАДА СУМЩИНИ-2019 РОКУ»

Дата: 23.05.2019 09:30

Команда нашої громади приймала участь у черговому виді змагань обласного культурно-спортивного свята «Краща спортивна громада  Сумщини 2019 року»- змаганнях з міні-футболу, що відбувалися в смт.Краснопілля 18 травня. Чи то святковий настрій, бо саме цього дня селище Миколаївка святкувало свій День народження, можливо неймовірна спека на футбольних майданчиках, вплинули та завадили нашим хлопцям бути при наймі в призерах.

Так, зігравши всі матчі на рівних з суперниками, маючи впевнені перемоги та несподівані поразки, наші футболісти посіли шосте місце.  Звичайно, це не те, на що, ми всі розраховували, але попереду у нас ще безліч змагань, тож будемо намагатися виправити турнірне положення загального заліку.