СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ ДО ДНЯ СЕЛИЩА

Дата: 22.05.2019 08:55

Святкування Дня селища Миколаївка 18 травня, звичайно ж, не обійшлося без масових спортивних заходів.  Розпочалося спортивне свято ще під час офіційної частини  на якому Миколаївський селищний голова Іван Ігнатьєв вручив грамоту та кубок юному та талановитому спортсмену-біатлоністу Богдану Потапенку за високі спортивні досягнення в цьому році.  А вже потім на гостей свята чекали змагання з шахів, дартсу, гирьового спорту, перетягування канату та настільного тенісу. Участь у змаганнях  приймала в основному молодь, але від цього вони не втратили інтриги  та глядацького інтересу, а навпаки, юні спортсмени продемонстрували майстерність та бажання до перемоги.  У змаганнях з шахів переміг Дмитро Свідерський, друге місце у Дмитра Карпова, третє виборов Максим Дериземля.  У змаганнях з гирьового спорту переміг Юрій Бойко, який на сьогоднішній день  по праву вважається  найкращим у цьому виді спорту на обласному рівні. Друге місце посів теж відомий спортсмен-чемпіон Європи серед юніорів з сумо Микола Грінченко. Третє місце у молодого спортсмена Богдана Заговори, який кинув виклик видатним майстрам та продемонстрував свій майбутній потенціал.  Найбільш масовими  виявилися змагання з дартсу- доступного та, в той же час, цікавого  виду спорту. Перемогу у змаганнях здобув Максим Бєлєску, другим був  Андрій Антоненко, третє місце у Максима Роденка.  Команда у складі:  Дениса Базіля, Дмитра Свідерського, Дмитра Карпова, Ярослава Карпенка, Єгора Литвиненка здобула перше місце в змаганнях з перетягування канату. Цікавими виявилися змагання з настільно тенісу. Родзинкою змагань стала участь ветерана  спорту в категорії 60+ Любові Василівни Пушкар.  На цих змаганнях, на жаль, вона була лише єдиною в даній категорії, але зіграла декілька показових партій з юними спортсменами та отримала оплески від набагато молодших учасників, вразивши їх своєю майстерністю.  Перемогу ж у змаганнях здобув Ярослав Зіль, друге місце у Сергія Данилюка, третє у Дмитра Карпова.  Всі учасники-переможці  змагань отримали грамоти та кубки, призери були нагороджені грамотами, а найбільш шанована учасниця змагань Любов Василівна отримала кубок та загальне фото на згадку з юними спортсменами. Цього дня всі отримали задоволення та багато позитивних емоцій, яких нам так не вистачає в повсякденному житті.