ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ ІМЕНІ О. БУЛАТОВИЧА

Дата: 20.05.2019 16:51

З метою формування здорового способу життя засобами туристсько-краєзнавчого напряму, розширення кругозору дітей та юнацтва,  виховання моральних якостей, посилення національно – патріотичного виховання  15 травня на території Луциківського старостату відбувся туристичний зліт  учнівських  команд, в  якому взяли участь 8 загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської громади. Організаторами зльоту виступили відділ освіти Миколаївської селищної ради та Луциківський старостат.

Змаганням передувала святкова лінійка, на якій  учасників заходу та гостей привітав начальник відділу освіти Миколаївської селищної ради Андрій Бутенко.

У рамках зльоту на його учасників чекали змагання з туристичних навичок:  «Навісна переправа», «Спортивне орієнтування», а також конкурси- на краще облаштування та презентацію наметового містечка, історичний, географічний, ентографічний.

Після цікавих змагань визначились переможці:  перше загальнокомандне місце посіла команда «БананАси»  Марківської ЗОШ, друге місце виборола команда Тучненського НВК, третіми були учасники Луциківської ЗОШ.

Переможці та призери отримали кубки та грамоти, команди-учасниці змагань були відзначені пам’ятними сувенірами, також переможці індивідуальних змагань були нагороджені пам’ятними медалями та грамотами. Переможцями у змаганнях зі спортивного орієнтування стали: серед дівчат-Мальована Наталія посіла перше місце, Кузьменко Ангеліна-друге, Тронько Вікторія-третє, серед юнаків-Авраменко Михайло виборов перше місце, Цибульник Михайло-друге, Сурело Андрій-третє. У змаганнях з подолання навісної переправи перемогли у юнаків Галета Ігор (Верхосульський НВК)-1 місце, Карпов Дмитро (Бобрицька ЗОШ)-2 місце, Пархоменко Олександр (Марківська ЗОШ)- 3 місце.

Серед дівчат кращими були: Білан Олена(Луциківська ЗОШ)-переможець змагань, другою була Тітаренко Анастасія (Тучненський НВК),  Сахненко Юлія (Марківська ЗОШ) виборола третє місце.

Учасники туристичного зльоту висловлюють вдячність Ігнатьєву Івану Анатолійовичу-Миколаївському  селищному голові  за підтримку, начальнику відділу освіти Бутенку Андрію Олексійовичу за організацію заходу, директору Луциківської ЗОШ Денисенко Олені Миколаївні, вчителю Бараненку Івану Миколайовичу,  ВО Луциківського старости  Дрозду Юрію Івановичу  за теплий прийом учасників змагань, завідуючій відділом Сумського обласного центру позашкільної освіти Висоцькій Людмилі Василівні за допомогу у проведенні та оцінюванні змагань на високому професійному рівні.

Традиційний щорічний туристичний зліт імені Олександра Булатовича 2019 року став справжнім святом для його учасників, яке пройшло в теплій, дружній атмосфері.

Дійсно, туризм, як вид активного відпочинку має великі пізнавально-виховні можливості для формування гармонійно розвиненого громадянина своєї країни.