ФУТБОЛ. КУБОК ФК «ВІКТОРІЯ»

Дата: 13.05.2019 11:53

Справжня  потужна «футбольна злива» з Тернів пройшла  над футбольним полем у Миколаївці 12 травня під час розіграшу традиційного кубку ФК «Вікторія» серед школярів. Так переможець та фіналіст цих змагань команда Тернівської ЗОШ спочатку з рахунком 6:0 розгромила  наших сусідів з Ульянівки, а в фіналі не помітила команду Миколаївської спеціалізованої школи,  впевнено перегравши з рахунком 4:0.

У матчі за 3 місце команда села Кириківка Великописарівського району в серії післяматчевих пенальті з рахунком 5:4 перемогла ульянівських футболістів (основний час гри-1:1) .

Тож, після річної перерви кубок знову вирушає з Миколаївки до Тернів, а нам залишається сподіватися на реванш наступного року.

Окрім кубку та медалей було безліч особистих подарунків кращим гравцям змагань, серед них були відзначені і наші хлопці – Денис Базіль та Ярослав Гончаренко.