ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

Дата: 16.03.2019 09:31

14 березня на базі Марківської ЗОШ  в рамках спартакіади школярів відділу освіти Миколаївської селищної ради 2019 року відбулися змагання з волейболу серед юнаків-учнів загальноосвітніх навчальних закладів громади.

За перемогу боролися сім команд: Миколаївська спеціалізована школа  I-III ступенів, Луциківська ЗОШ, Марківська ЗОШ, Тучненський НВК, Верхосульський НВК, Товстянський та Ганнівсько-Тернівський НВК.

У результаті напруженої та видовищної  боротьби перше місце посіла команда Верхосульського НВК (тренери Остапенко О.І. та Журба В.В.), другими були волейболісти Марківської ЗОШ (тренер Сорока О.Ю.), третє місце виборола команда  Миколаївської спеціалізованої школи  I-III ступенів

( тренер Коломієць С.М.) .

Переможці отримали кубок, також всі призери змагань були відзначені грамотами відділу освіти.