Футбольний матч пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 06.03.2019 15:31

27 лютого за ініціативи дирекції Миколаївської спеціалізованої школи I-III ступенів з метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та залучення молоді до здорового способу життя відбувся футбольний турнір між командами викладачів школи та ДЮСШ імені М.І.Масалітіна і старшокласників місцевої школи.

Головним суддею змагань був запрошений в минулому активний спортсмен а нині депутат обласної ради Едуард Пінчук – учасник бойових дій в зоні АТО.

Матчі відбувалися за олімпійської системи в цікавій, безкомпромісній, рівній спортивній боротьбі. Перемогу прогнозовано здобула команда викладачів, друге місце посіла збірна команда 10-х класів, третіми була команда дев’ятикласників.

Підсумовуючи результати змагань  головний суддя  Едуард Пінчук   побажав учасникам турніру  щоб справжні баталії  в їхньому житті вирували лише на футбольних полях, а в Україні панували мир та спокій, за що  й віддали своє життя Герої Небесної Сотні.