Підсумки змагань з піонерболу серед учнів молодших класів

Дата: 25.02.2019 10:52
Кількість переглядів: 710

Фото без опису

21  лютого 2019 року  в спортивному залі Миколаївської спеціалізованої школи I-III ступенів були проведені  змагання з піонерболу серед учнів молодших класів спартакіади школярів відділу освіти Миколаївської селищної ради.

У змаганнях взяли участь 6 команд ЗНЗ нашої громади, загалом приймали участь близько 60  учасників-дівчат 5-6 класів. Ігри проходили в досить напруженій та видовищній боротьбі при шаленій підтримці вболівальників, в залі протягом змагань вирували справжні непідробні емоції притаманні саме молодшій  віковій групі дівчат.

За підсумками змагань ІІІ місце посіла команда Марківської ЗОШ (тренер Сорока О.Ю.), ІІ місце зайняла команда Миколаївської спеціалізованої школи I-III ступенів (тренер Наумко Я.В.), а переможцями стала команда Тучненського НВК (тренер Голодний Р.В.).  Приз  «глядацьких симпатій » отримала Цирулик Юлія з Ганнівсько-Тернівського НВК.

Переможці отримали кубок. Всі призери були нагороджені грамотами відділу освіти Миколаївської селищної ради.