Над Сумщиною з літака розкидатимуть вакцину від сказу.

Дата: 12.09.2018 14:38

Не брати до рук: Над Сумщиною з літака розкидатимуть вакцину від сказу

Як повідомили в головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області, у вересні-жовтні 2018 року буде проводитися планова пероральна імунізація м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.

Вакцинація на території Сумської області буде проводитися повітряним розподілом принад із вакциною за допомогою літаків АН-2.

“Складна епізоотична ситуація щодо сказу в Україні та Сумській області вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах”, – зазначають у відомстві.

Мешканців Сумщини попереджають: коли ви побачите літак АН–2, який розкидає приманку з вакциною розміром із сірникову коробку, просимо, не хвилюватись – це лише здійснюється процес вакцинації диких м’ясоїдних тварин. Прохання не брати брикети в руки та не переносити з місця.

Джерело: 05453.com.ua