Держспоживслужба повідомила терміни вакцинації тварин

Дата: 30.08.2018 09:20

Держпродспоживслужба у Сумській області вакцинує тварин безкоштовно

Коти, лисиці, собаки, велика рогата худоба – усі вони є найбільш вразливими до сказу. Із метою забезпечення безпеки Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області організовує вакцинації домашніх і диких тварин.

Кожен власник тварин щорічно має вакцинувати своїх улюбленців в установах ветеринарної медицини. Відповідальність за проведення щеплення покладається на господаря.

За повідомленням начальника відділу організації протиепізоотичної роботи Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Володимира Панченка - на сьогоднішній день установи ветеринарної медицини мають достатню кількість вакцини для проведення щеплень домашніх тварин. Ці щеплення безкоштовні. У цьому році  також планується на території Сумської області провести поряд із щепленнями домашніх тварин щеплення диких тварин.

Вакцинацію планують провести як в осінній період цього року, так і навесні наступного.

У випадку виявлення сказу у тварини звертатися за телефоном: (0542)77-90-43.