Проведення Дня села Верхосулка у 2018 році

Дата: 20.08.2018 15:56

Традиційно в кінці липня  у Верхосульському старостаті відмічали День села. Цього року свято відбувалося 21 липня.

На святі були присутні голова громади Ігнатьєв І.А., заступник голови Мельник М.С., начальник відділу культури та туризму Зарко Л.М., голова ОДА Токар В.М., депутат Вільшанської ОТГ,  директор «Слобожанщини Агро» Сластьон Р.М., які привітали мешканців та побажали селу розвитку та процвітання.

Під час Концертної  програми виступали:

1. Фольклорний колектив Верхосульського сільського будинку культури «Калинонька»
  2. Вокальний ансамбль «Червоні маки»
  3. Жіночий ансамбль «Либідь»
  4. Дитячий вокальний ансамбль «Лілея»
  5. Солісти Верхосульського БК : Конотоп Людмила, Линник Марія, Каджая Зоя, Кісіль Григорій, Журба Людмила.
  6. Та  «Верхосульський Лєсапєтний батальйон» (палкі шанувальниці «Лєсапєтного батальйону»).

В рамках Дня села був проведений конкурс «Найкращий вареник на селі».

В конкурсі взяли участь:

1. Адмін приміщення Верхосульського старостату
  2. Поштове відділення
  3. Верхосульський НВК
  4. Верхосульський БК
  5. Верхосульський ФАП
  6. Мешканка Павленко Лідія Миколаївна
  7. Та гості з Прилук

Поласувавши варениками мешканці та гості, шляхом голосування, обрали переможця – Верхосульський БК.

Пам’ятні подарунки були вручені:

1. Наймолодшому мешканцю с. Верхосулка – Хомиченко Нікіті Владиславовичу
  2. Чотирьом першокласникам
  3. Найстарішим жителям старостату: Кіптенко Варварі Леонідівні, Кудинець Поліні Кирилівні, Говтинко Катерині Семенівні, Фокіну Петру Пилиповичу,  Решетько Марії  Пилипівні
  4. Вдові учасника ВВВ – Іванисенко Ользі Петрівні
  5. Молодятам:

а) Бойко Яна та Гончаренко Владислав (одружилися 21.07.2018 саме в день святкування Дня села)

б) Конотоп Анжела та Яцюк Артем (одружилися 27.07.2018)

1. Учасникам фольклорного колективу  Верхосульського БК «Калинонька» .

Всі присутні  могли поласувати пиріжками, варениками, шашликом, шаурмою, солодощами і, звісно ж, безкоштовним кулішем.

Дітки розважалися на батутах.

Ще одною окрасою свята стала виставка робіт  майстрині з села Мошарі Садової Валентини (вишивка хрестиком та бісером).

Дискотека тривала до пізньої ночі.