Клопотання в.о.Луциківського старости Дрозда Ю.І.

Дата: 09.08.2018 08:38

Миколаївському  селищному голові

Ігнатьєву І.А.

Шановний Іване Анатолійовичу!

Порушуємо клопотання про присвоєння почесного звання «Почесний житель Миколаївської ОТГ»  жителю с. Луциківка  Овсепяну Рудику Геворковичу.

Овсепян Рудик Геворкович працював в с.Луциківка в сільгосппідприємств з 1993 року, вніс вагомий особистий вклад в розвиток газифікації села.

З 2000 року працював керівником ПАФ «Булат», з 2006-керівником Луциківської філії  ПП «Дружба 6».

Завдяки Р.Г. Овсепяну під час реформування сільгосппідприємств було не допущено руйнування їх матеріальної бази, були створені робочі місця для жителів села.

Під час керівництва Луциківською філією ПП «Дружба 6» Р.Г. Овсепян постійно дбав про розвиток  соціальної сфери населених пунктів, землі яких використовувало підприємство, своєчасну та в повному обсязі виплату орендної плати власникам земельних паїв. Завдяки Р.Г. Овсепяну  підприємство перше в районі почало виплачувати орендну плату в розмірі 10%. Населенню підприємство надавало різноманітні соціальні допомоги.

Значний особистий вклад Р.Г. Овсепян вніс в благоустрій населених пунктів громади. Під час керівництва Р.Г. Овсепяна  було налагоджено своєчасну очистку доріг  та вулиць населених пунктів технікою підприємства, обкошуванню територій сіл від бур’янів, відбувався ремонт доріг та вулиць населених пунктів. Завдяки його ініціативі за кошти підприємства було проведено встановлення парканів, благоустрій меморіалу загиблим воїнам , ремонт відділення зв’язку в с. Луциківка тощо. Подібні заходи відбувались і по інших населених пунктах громади.

Р.Г. Овсепян постійно турбувався про матеріальне забезпечення закладів освіти громади, виділялися кошти на проведення ремонтів, придбання різноманітних матеріалів та інвентарю.

Завдяки турботі  Р.Г. Овсепяна постійно надавалась допомога церковним общинам  сіл Миколаївської ОТГ. Значний особистий вклад він вніс в будівництво та благоустрій Покровського храму с .Луциківка.

Р.Г. Овсепян користується заслуженим авторитетом у жителів громади, обирався депутатом районної ради, неодноразово відзначався грамотами районної та обласної  рад.

В.о. Луциківського старости                                                                                                        Ю.І.  Дрозд