Проведення ремонтів у перших класах

Дата: 06.08.2018 08:52

За інформацією відділу освіти Миколаївської селищної ради станом на 1 серпня 2018 року  з  метою забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» всі навчальні заклади громади забезпечені основним обладнанням, приладами, меблями та дидактичним матеріалом для перших класів (їх на сьогодні 9).

Використано коштів освітньої субвенції 816 тис.грн., місцевих коштів 332,84 тис.грн., інших коштів 106,175 тис.грн.

Відкритим залишається питання проведення ремонтів у класах, які навчатимуться у новому освітньому просторі.

З метою інформування громадськості про хід проведення даних робіт пропонуємо фотозвіт по навчальних закладах громади.

ФОТО "ДО"

Фото без описуФото без описуФото без описуМиколаївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

Фото без описуМарківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Фото без описуГаннівсько-Тернівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"