Підписання декларації на надання перваинної медичної допомоги

Дата: 19.07.2018 16:07

Шановні  мешканці Миколаївської об’єднаної територіальної  громади!

Просимо Вас долучитися до медичної програми - "Сімейний лікар у кожну родину" для підписання з лікарем декларації на надання первинної медичної допомоги.
Звертайтеся в КНП " Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини" Миколаївської селищної ради за адресою:

смт. Миколаївка, вул. Поповича 33;

АЗПСМ с. Марківка вул. Шкільна, 7

та АЗПСМ с. Бобрик вул.Кондюшенка, 5.

Чекаємо Вас та Ваших рідних.

ДЕКЛАРАЦІЯ – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Таким чином ви повідомляєте державу (Національну службу здоров’я України), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей мед заклад, де працює обраний лікар.

Пацієнт або його законний представник має право обрати лікаря, який буде надавати первинну медичну допомогу, незалежно від МІСЦЯ РЕЄСТРАЦІЇ АБО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ пацієнта.

Пацієнт може підписати декларацію тільки з ОДНИМ лікарем.

Пацієнт або його законний представник має право змінити лікаря, шляхом подання нової Декларації.

ПЕРВИННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА НАДАЄТЬСЯ ПІД ЧАС ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ПАЦІЄНТА ЗА МІСЦЕМ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ.
Сімейний лікар, терапевт або педіатр може прийняти рішення про надання окремих послуг медичної допомоги за місцем проживання (перебування) пацієнта або з використанням засобів телекомунікації відповідно до режиму роботи лікаря.
Рішення про надання медичної допомоги за місцем проживання (перебування) пацієнта не може прийматися лише на підставі віддаленості місця проживання пацієнта від місця надання допомоги та (або) відсутності у пацієнта коштів на проїзд до медичного закладу.