Змагання 19 та 20 січня 2018 р. у м.Харкові

Дата: 06.02.2018 14:37

19 та 20 січня 2018 р. у м.Харкові в Палаці спорту «Локомотив» відбулися змагання з вільної боротьби серед кадетів пам'яті заслуженого тренера України Леоніда Дуная, який за більш ніж півстолітню тренерську кар'єру виховав більше 100 майстрів спорту СРСР та України. Участь в них взяли близько 400 юних спортсменів 2001-2002 рр. народження з України, Білорусі, Греції, Грузії, Казахстану, Киргизії, Молдови, Німеччини, Польщі та Туреччини.

Вдало виступив наш земляк уродженець с. Верхосулка  майстер спорту Владислав Остапенко (перший тренер Ігор Остапенко) виборовши перше місце у категорії до 55 кг та здобувши командну перемогу на турнірі у складі збірної України.

Зичимо здоров’я та спортивних успіхів Владиславу та його першому тренеру-батьку Ігорю Остапенку.