A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

Інформація про діяльність

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

        Білопільського району Сумської області з 30 червня по 7 липня 2018 року

          6, 7, 8 липня зразковий ансамбль сучасного танцю "Фантазія" взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі,який проходив у місті Гряда Шацького району Волинської області.

               7 липня народний аматорський інструментальний ансамбль народної музики "Веселі музики" та народний аматорський хоровий колектив "Любисток" Миколаївського селищного будинку культури взяли участь у Всеукраїнському фестивалі "Козацький родослав", який відбувся у селі Шаповалівка Конотопського району.

               6 липня працівники культури Марківського СБК разом з директором Луциківського СБК пілготували і провели свято до Дня Івана Купала на березі річки Сула в центрі с.Луциківка.

                Протягом тижня Веселянський ОДР та Тучненський СБК готуються до проведення Дня села.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

        Білопільського району Сумської області з 18 по 23 червня 2018 року

          Протягом тижня заклади культури вели підготовку до проведення випускного вечора, Дня молоді та проведення свята до 22-ї річниці Конституції України. Проводили заняття гуртків, згідно графіків та дискотеки для молоді. Працювали на територіях біля закладів культури.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

        Білопільського району Сумської області з 09 по 15 червня 2018 року

         12 червня працівники Товстянського СБК і бібліотеки організували та провели для дітей пришкільного оздоровчого табору "Дружба" Товстянського НВК літературний брейн-ринг "Веселий ерудит". В цей же день працівники культури с.Верхосулка також для діток пришкільного табору провели гру "У пошуках скарбів".

          14 червня на базі Миколаївського СБК учасники дитячого драматичного гуртка "Казка" представили глядачам виставу "В світі казок". В Тучненському СБК 14 червня пройшов дитячий ранок "Дружба єднає щирі серця".

           15 червня працівники Миколаївського СБК та бібліотеки підготовили програму для закриття пришкільного оздоровчого табору,де були ігри, розваги та святкова дискотека.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

        Білопільського району Сумської області з 02 по 08 червня 2018 року

         Протягом тижня заклади культури Миколаївської селищної ради працювали у звичайному режимі. Проводили заняття гуртків, спортивні розваги (теніс,більярд), дискотеки. 

             5 червня до Дня охорони навколишнього середовища бібліотеки підготовили виставки і провели бесіди з дітьми та молоддю, на тему "Зберегти життя на землі".

              7 червня народні колективи Миколаївського СБК та жіночий вокальний ансамбль "Горлиця" марківського СБК взяли участь у звітному концерті районного будинку культури м.Білопілля.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

        Білопільського району Сумської області з 26  травня по 01 червня 2018 року

         30 травня до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням працівники Товстянського СБК та бібліотеки провели для молоді та учнів годину здоров'я "Відмовся від нікотину". До цього свята працівник бібліотеки с.Марківка організувала виставку-застереження "Курити - здоров'ю шкодити".

              1 червня до Міжнародного Дня захисту дітей всі заклади культури Миколаївської селищної ради провели конкурсно-розважальні пікніки на природі, концерти дитячої художньої самодіяльності, дитячі ранки, конкурси малюнків та святкові дитячі дискотеки. В Миколаївському СБК актори Сумського театру юного глядача виступили з виставою "Пан Коцький".  

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

        Білопільського району Сумської області з 19 по 25 травня 2018 року

         19 травня в Миколаївці відбулося свято Дня селища "Село в моїм пахучім цвіті мені всміхається здаля. для мене ти одне на світі, бо тут мій край, моя земля!", на якому пройшов заключний етап, гала-концерт селищного фестивалю-конкурсу "Миколаївські самоцвіти". Усі заклади культури Миколаївської ОТГ представили глядачам по декілька номерів. Були визначені переможці: І місце - Миколаївський СБК, ІІ місце - Товстянський СБК, ІІІ місце розділили між собою Миколаївський СК і Марківський СБК.

18,19 та 21 травня закладами культури миколаївськоїселищної ради за участі молоді, учнів та громадськості відбулися урочисті культурно-масові заходи: тематичні вечори і викладки,пізнавальні години, у бібліотечних закладах - виставки історичної та іншої літератури на тему "Європейський вибір України: Людина.Право.Суспільство".

На будівлях підприємств та установ Миколаївськоїселищної ради були вивішені прапори Європейського союзу.

24 травня в Сушилинському ОДР завідуюча для школярів провела хвилинку історії "Шануймо наші надбання". В цей же день працівники Верхосульського СБК та бібліотеки провели бесіду-попередження до дня проти тютюнопаління "Куріння шкодить вашому здоров'ю"

 

 Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

        Білопільського району Сумської області з 14 по 18 травня 2018 року

         15  та 16 травня до Дня Матері та до Дня родини  клубні заклади  Миколаївської селищної ради провели ряд заходів: це і літературні свята, і бесіди, і години спілкування, і квест – мандрівки, а також виставки – привітання «Матуся, моє ясне сонечко», які були представлені в бібліотеках.18 травня Миколаївський СБК провів  годину пам’яті до дня жертв політичних репресій «Від території смерті до місця пам’ті».

         Всі заклади культури протягом тижня вели підготовку до гала – концерту селищного фестивалю - конкурсу «Миколаївські самоцвіти», яке відбудеться 19 травня на День селища Миколаївки.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 02 по 05 травня 2018 року

          28 квітня в Миколаївському селищному будинку культури відбувся селищний фестиваль – конкурс «Миколаївські самоцвіти», де учасники художньої самодіяльності Миколаївського СБК представили глядачам концертну програму. Працівники Миколаївської селищної  бібліотеки оформили виставку народних умільців.     

         Протягом тижня працівники культури готовляться  до відзначення  Дня пам’яті та примирення  і 73-ї річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 23 по 27 квітня 2018 року

25 квітня на базі Бобрицького сільського будинку культури відбувся семінар – практикум клубних та бібліотечних працівників. На семінарі була присутня в.о. старостиБобрицького старостату -  Синиця Вікторія Олександрівна. Учасники художньої самодіяльності Бобрицького СБК подарували незабутні враженняприсутнім від концертної програми.

24 квітня до Всесвітнього Дня Землі працівники Миколаївського селищного будинку культури провели виховну годину «Бережіть планету, люди», працівники Товстянського сільського будинку культури  організували для дітей екологічний круїз «Така різнобарвна земля», завідувач Сушилинського ОДР  провела для діток хвилинку патріотизму «Шануймо свою землю». Бібліотекарі селища Миколаївка до цього свята в бібліотеці оформили книжкову виставку на тему «Нехай земле квітує всюди, природу збережемо люди». Працівниця Марківської бібліотеки підготовила викладку літератури «Земля сльозинка на щоці Всесвіту». Бібліотекар с. Товста представила дітям виставку – пораду «Природа – наш дім».

До 32 річниці Чорнобильської трагедії 26 квітня Миколаївським СБК разом з Миколаївською бібліотекою  в читальній залі провели виховну годину пам’яті «Тихо ступає життя у полин і лине Чорнобильський дзвін», представили глядачам і читачам виставку .  Заклади культури  Миколаївської громади (Марківський СБК, Тучненський СБК, Бобрицький СБК, Верхосульський СБК, Калинівський СК та Сушилинський ОДР)підготовили різноманітні заходи: тематичні вечори, літературні музичні композиції, інформаційні години «Чорнобиль – наш біль». Працівники бібліотек в свою чергу оформили книжкові виставки «На Чорнобиль летять журавлі».

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 16 по 20 квітня 2018 року

     14 квітня працівники Верхосульського,  Марківського та Луціківського будинків культури взяли участь у селищному фестивалі-конкурсі самодіяльної народної творчості «Миколаївські самоцвіти». Фестиваль був проведений  на базі Марківського сільського будинку культури. Працівники бібліотек до цього свята підготували виставки народних умільців.

     З 15 по 22 квітня Марківська і Супрунівська бібліотека  представила своїм читачам виставку до Дня заповідників і національних парків та Дня довкілля «Природа нашого краю», «Природа - наш дім».

     15 квітня Миколаївським СБК був проведений захід на кладовищі до Дня пам’яті померлих земляків «Не можна змиритись, не можна повірить, що це вже навіки, що це назавжди».

     18 квітня працівники Верхосульського СБК до тижня правових знань провели годину спілкування з учнями школи, вчителями та жителями села «Торгівля людьми. Чи є це злочин проти людства?»

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 07 по 13 квітня 2018 року

     Протягом тижня працівники Верхосульського сільського Будинку культури разом з бібліотекою провели акцію з обладнання клумб та висадження квітів "Чисте довкілля - чиста Україна".

     7 квітня працівниками Бобрицького та Тучненського будинків культури до свята Великодня були проведені народознавчі уроки "Христос Воскрес - воскресне й Україна".

     11-12 квітня Супрунівська бібліотека та Тучненський СБК провели для учнів 7-11 класів правові подорожі: бесіди "Знати свої права - наполовину володіти ними", вікторини "Права дитини", конкурси "Впізнай право".

     Протягом тижня учасники художньої самодіяльності Верхосульського, Марківського та Луциківського будинків культури готувалися до селищного фестивалю-конкурсу "Миколаївські самоцвіти". В свою чергу працівники бібліотек цих сіл займалися збиранням матеріалу для виставки робіт народних умільців.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 30 березня по 06 квітня 2018 року

     31 березня 2018 року в Супрунівському сільському бідинку культури відбувся селищний фестиваль-конкурс самодіяльної народної творчості "Миколаївські самоцвіти", де прийняли участь Бобрицький СБК і Супрунівський СБК.

     До Дня гумору в закладах культури Миколаївської селищної ради пройшли свята. Працівники Супрунівської та Тучненської сільских бібліотек оформили книжкові виставки "Людям на втіху - жменя сміху".

     До Великодня у Верхосульському СБК працівники культури підготували виставку крашанок і писанок "Писанковий дивограй".

     5 та 6 квітня працівники художньої самодіяльності Миколаївського селищного Будинку культури представили маленьким глядачам, вихованцям дитячого садочка "Веселка" дві вистави до Всесвітнього Дня здоров'я "Казка про віруси" і Великодня вистава "Свята Пасха йде до хати, будемо Великдень справляти".

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 26 по 29 березня 2018 року

     27 березня в смт.Миколаївка відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг. Працівники бібліотек Миколаївської селищної ради підготували виставки ручних робіт.

     Протягом тижня Будинки культури с.Супрунівка і с.Бобрик вели плідну підготовку до участі у селищному фестивалі-конкурсі "Миколаївські самоцвіти".

     27 березня працівники Марківського сільського Будинку культури провели інформаційну годину до Дня Національної гвардії України. Для присутніх учнів 3-7 класів продемонстрували документальний фільм "З чого все почалося". 28 березня цим же закладом разом з бібліотекою булапроведена виховна година до Міжнародного Дня театру "Театр-світ духовносі і краси".

     Заклади культури протягом тижня проводили роботу з гуртками, згідно плану, вихідні вечори заповнювали дискотеками для молоді.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 20 по 26 березня 2018 року

На території  Миколаївської селищної ради продовжена робота працівниками закладів культури з підготовки до участі у селищному фестивалі – конкурсі «Миколаївські самоцвіти». Наступний конкурс – фестиваль відбудеться в с. Супрунівка 31 березня 2018 року, де приймуть участь учасники художньої самодіяльності Бобрицького і Супрунівського сільських Будинків культури.

         21 березня в Миколаївській бібліотеці працівники бібліотеки разом з працівниками Будинку культури провели вечір-зустріч з поетами – земляками Павлом Котенко  та Юрієм Васильченко. Також цього дня в бібліотеках Миколаївської селищної ради були підготовлені виставки «Поезії чисте джерело».

         З метою вшанування пам’яті визначного державного і політичного діяча Вячеслава Чорновола, 24 березня  в бібліотеках Миколаївки і Супрунівки пройшла інформаційна година пам’яті «Пам’ятаймо… Шануймо…».

       Протягом тижня працівники закладів культури готують виставку ручних робіт до відкриття Центру надання адміністративних послуг.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 12 по 17 березня 2018 року

     Протягом тижня заклади культури Миколаївської селищної ради працювали у звичайному режимі. Учасники художньої самодіяльності Товчтянського і Тучненського сільських Будинків культури готувалися до проведення селищного фестивалю-конкурсу "Миколаївські самоцвіти", який відбудеться 17 березня в с.Товста.

     Миколаївський селищний Будинок культури веде підготовку до відкриття Центру надання адміністративних послуг, опрацьовує сценарій, обмірковує, як прикрасити площу.

     Всі заклади культури проводять заняття гуртків згідно планів. Вихідні дні розважають молодь дискотеками.

     В бібліотеках проводять інформаційні, літературні години з оформленням виставок.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 05 по 07 березня 2018 року

     8 березня відзначають Міжнародний день захисту прав жінок. У кожному сільському осередку культури Миколаївської селищної ради відбулися заходи, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 березня «Весна і Жінка - вічні два крила....». Це - і конкурсно-розважальні програми, і святкові концерти, і тематичні вечори, і вистави.

     У Миколаївському селищному Будинку культури пройшов концерт «Мелодії весни». Святковий настрій глядачам подарували вихованці дитячих садочків «Веселка» та «Берізка», учні музичної школи та учасники художньої самодіяльності Будинку культури.

     Товстянський сільський Будинок культури вітав своїх односельців виставою Володимира Канівця «Шлюб за оголошенням».

     9 березня Україна відзначила чергову річницю від дня народження видатного українського поета, художника, громадського діяча Т.Г.Шевченка.
     З цієї нагоди в бібліотеках проведено ряд заходів: літературні вікторини, уроки - пам'яті, виховні години, книжково-ілюстративні виставки.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 26 лютого по 02 березня 2018 року

               В закладах культури Миколаївської селищної ради протягом тижня йде підготовка до свята 8 Березня «Вітання прекрасній половині». Працівники працюють над сценаріями, проводять репетиції.

Згідно планів проходять заняття гуртків і дискотек для молоді.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 19 по 23 лютого 2018 року

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 12 по 16 лютого 2018 року

14 лютого закладами культури селищної ради були проведені заходи до Дня Святого Валентина. Відбулися святкові концерти, конкурси, вікторини, дискотеки.

В бібліотеках пройшли бібліо-вечірки для учнів шкіл, де говорили про історію виникнення свята, молодь познайомили з легендою про Святого Валентина, слухали і читали вірші про кохання.

Протягом тижня відбулися тематичні вечори для Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Афганістан – ти серця мого біль». В закладах бібліотек були оформлені фотовиставки.

З метою вшанування пам’яті Героїв небесної Сотні було проведено цикл заходів, присвячених Революції гідності.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області з 05 по 09 лютого 2018 року

7 лютого 2018 року  на базі закладу культури с. Верхосулка відбувся семінар-практикум  працівників клубних та бібліотечних установ. Учасники заходу обговорили нагальні  питання свого повсякденного життя: планування, придбання, технічний стан та ін., обмінялися досвідом роботи, обговорили запропонований показовий масовий захід.

         Господарі Верхосульського будинку культури спільно з працівниками бібліотеки та школи  представили до уваги колег тематичний вечір  присвячений річниці виводу військ з Афганістану «Афганістан – ти серця мого біль», який був підготовлений та проведений на високому професійному рівні. Сцена Будинку культури прикрашена прапором України, квітами та стрічками національних кольорів. Справа від сцени розгорнута  фото виставка «Були ви там, куди вас кликав час…»(підготувала бібліотекар Шкабура Г.Є)на якій, як і у самому заході,  проведено паралель між подіями афганської війни та сучасними подіями в зоні АТО. Крім  літератури та фотографій які висвітлюють  ті події на виставці представлено світлини воїнів – афганців та учасників АТО – жителів Верхосульського старостату.

       З першої хвилини заходу глядачі поринули в атмосферу спогадів та хвилювання. Нікого не залишили байдужими пісні «Аист на крыше»( вик.  директор БК Журба Л.О., та  учасники худ. самодіяльності Березняк А., Дубровська А. та Коваленко Р.), та  «Прошу в неба й землі» (Вик. худ. керівник  БК Конотоп Л.Г.); вірші «Ховали інтернаціоналіста» (чит. Остапенко В.І.) та «Мамо, не плач» (чит.Тіщенко Євген), а також відео презентація «Честь і слава вам» (підготовлена Конотоп Л.Г.). всі присутні вшанували пам’ять полеглих учасників афганських подій та воїнів АТО хвилиною мовчання. Дух патріотизму та почуття гордості за рідну Україну викликав вірш «Любіть Україну» у вик. учениці 6кл. Нечипоренко С.

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради Білопільського району

Сумської області з 29 січня по 02 лютого 2018 року

Закладами культури селищної ради були проведені заходи до Міжнародного дня пам’яті героїв Крут, в бібліотеках відбулися патріотичні години «Символи українського героїзму».

Згідно планів проводились заняття гуртків та клубних формувань.

Ведеться підготовка до виїзного семінару-практикуму який  відбудеться на базі Верхосульського СБК.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради Білопільського району

Сумської області з 22 по 26 січня 2018 року

Закладами культури селищної ради проведено літературно-патріотичну годину до Дня Соборності України. Присутнім розповідалось про історію України та значення Соборності українських земель для українців.

В бібліотеках проводився огляд літератури, представленої на тематичній викладці"У нас єдина Батьківщина - наша рідна Україна".

Також в клубних та бібліотечних закладах були проведені заходи до Міжнародного Дня пам'яті жертв Голокосту. Оформлені виставки "Трагічні сторінки історії України".

До Дня пам'яті Героїв Крут в бібліотеках спільно з СБК проведено вечори - пам'яті «Не забудь героїв триста» та «Пам’ять про них живе і до нині» де розповідалось про трагічні події 1918 року, про події, які передували Крутянській битві та політику тогочасного уряду, прослуховували вірші, пісні, переглядали відеофільм про бій під Крутами і висловлювали власні думки стосовно цієї історичної події. Героїв, які полягли під Крутами, та на честь героїв АТО сьогодення, які віддали життя за мирне небо над нашими головами, вшановували хвилиною тиші.

Атмосферу урочистості та поваги до тих подій створили ведучі, які емоційно та переконливо донесли до присутніх інформацію представлену на заході.

Після закінчення заходу присутні ще довгий час залишалися під враженням почутого та побаченого.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 15 по 19 січня 2018 року

Миколаївським селищним будинком культури була проведена виховна година «На йорданських чистих водах» (про Водохреща) та екскурсія учасників художньої самодіяльності  до церкви на чин освячення води «О, Йордань…» - церква смт. Миколаївка.

Протягом звітного періоду в закладах культури проводились  заняття гуртків художньої самодіяльності  згідно плану роботи.

Марківським СБК проводились спортивні розваги для молоді і дітей.

Клубними та бібліотечними працівниками були підготовлені та проведені заходи до Дня «Святого Водохреща».

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області з 09 по 12 січня 2018 року

     З   07.01.2018 р. по14.01.2018 р. в закладах культури Миколаївської селищної ради було продовжено роботу по  проведенню новорічних заходів. 

     У Веселянському ОДР проведено Різдвяні колядки "Ой радуйся земле! Коляда йде".

     У Калинівському СК відбулося театральне дійство "Коляда, коляда хай обходить вас біда".

     Народознавчу хвилинку та благодійну  виставу для діток провів Сушилинський ОДР.

     Книжковий бібліоколлаж  відбувся у Верхосульській сільській бібліотеці, на якому були розглянуті  дитячі книги про Різдво і Новий рік, які варто прочитати.

     За підсумками року проведений семінар працівників закладу культури , на якому була запропонована до перегляду новорічна театрально-розважальна вистава.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області з 02 по 05 січня 2018 року

 

З 31.12. 2017 р. по 06.01.2018 р. в закладах культури Миколаївської селищної ради були проведені новорічні заходи: дитячі ранки, концертні програми, вогники та дискотеки для дорослого населення.

Велася підготовка до річного звіту в управління культури.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області з 18 по 22 грудня 2017року

 

Закладами культури Миколаївської громади були проведені заходи до Дня СВЯТОГО МИКОЛАЯ.

Продовжується підготовча робота до святкових новорічних ранків та вечорів.

Працівники бібліотечних та клубних установ готують матеріали для щорічного звіту в  управління культури.

 

Інформація про роботу відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області з 04 по 08 грудня 2017року

 

З 4 по 10 грудня 2017р.  закладами культури  Миколаївської селищної ради були проведені заходи  до Дня захисника Вітчизни (концерти, виховні години).

2) До Міжнародного дня захисту прав людини  Миколаївським селищним будинком культури була проведена виховна година «Будуємо правовий дім для Дюймовочки».

3) Солісти зразкового танцювального колективу Миколаївського СБК «Фантазія» Ольга Пішта та Наталія Барботько зайняли  І місце у Всеукраїнському конкурсі  «Танцююча надія», який проходив у м. Суми.

4) Бібліотеками Миколаївської селищної ради проведено читацькі години до Дня народження Олександра Олеся.

 

ІНФОРМАЦІЯ про роботу Відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради

Білопільського району Сумської області  з 27 листопада  по 01 грудня 2017р.

 1. Проведення семінару працівників закладів культури Миколаївської селищної ради:
 • «EVENT - менеджмент»: тенденції та розвиток                 Шаркова Г.М.
 • підготовка закладів культури до новорічних свят, фінансування витрат на їх проведення    Париченко О.П.
 • інвентаризація закладів культури                                          Андрієнко Н.М.
 • підведення підсумків семінару                                               Зарко Л.М.
 1. Проведені заходи в закладах культури:

29.11.2017 року – виставка малюнків «Моя Україна»(Веселянський ОДР)

30.11.2017 року – свята та звичаї українського народу(Луциківський СБК)

01.12.2017 року – інформаційна година «Чума ХХ століття» (Миколаївський СБК)

02.12.2017 року – виховна година присвяченаМіжнародному дню людей з інвалідністю «Почуй себе у цьому світі» (Миколаївський СБК)

01.12.2017 року – година здоров’я «Снід – чума ХХІ століття» (Тучненський БК)

 

ІНФОРМАЦІЯ про роботу відділу культури та туризму з 20 по 24 листопада 2017 року

 1. Проведено об’їзд закладів культури Миколаївської селищної ради: Супрунівка, Біликівка, Бобрик, Тучне, Олександрівка, Калинівка, Веселе, Сушилине, Шевченківка, Миколаївський селищний клуб.
 2. Підготовлена документація для закриття Шевченківського сільського клубу і Біликівського об’єкту дозвілевої роботи.
 3. Проведені заходи до Дня Гідності і Свободи  та  Дня Пам’яті жертв Голодомору :

1.     20 листопада  на території  Луциківського старостату були  проведені наступні заходи:

 • Шкільна лінійка «Від Помаранчевої  Революції   до Революції  Гідності»
 • Урок пам’яті «Національна ідея та Національна воля»
 • Тематичний вечір «Україна – країна Гідності та свободи»
 • Інтелектуальні ігри та конкурс малюнків «Ми – діти вільної країни».

24 листопада, напередодні скорботного дня  в селі Луциківка  проведено заходи із вшанування пам’яті жертв голодоморів. Біля пам’ятного знаку жертвам голодомору 1933 року відбувся мітинг.

Присутні поклали квіти, запалили свічки, вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодомору.

2.      До Дня Гідності та Свободи працівники Товстянсько СБК та Комарицького СК підготували та провели годину мужності «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки».

Хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної сотні.

     24.11.2017 р. До Дня пам’яті жертв Голодомору працівники культури Товстянського СБК і Комарицького сільського клубу провели Годину пам’яті «Жнива скорботи».

3.       Виховний захід, присвячений  Дню Гідності і Свободи «Україна – країна нескорених» був проведений в приміщенні Миколаївського селищного Будинку культури  21 листопада 2017 року.

 • Працівники Миколаївської селищної бібліотеки підготували виставку під назвою «Незгасна пам’ять Небесної  сотні».
 • Працівники СБК та учасники художньої самодіяльності підготували концертну програму.

24 листопада 2017року проведено Мітинг – реквієм, присвячений дню Пам’яті жертв Голодомору та пам’яті репресій в Україні «Україна пам’ятає – світ визнає». Захід було проведено біля пам’ятного знаку жертвам голодомору. Поминальну панахиду провів настоятель церкви Іоанна Богослова отець Олександр.

4.          Проведення заходів  до Дня Гідності і Свободи у Верхосульському старостаті.

 • Книжкова виставка «Україна. Майдан. Свобода.» проведена у приміщенні бібліотеки 17 листопада 2017року.
 • Година мужності «Україна. Майдан. Свобода.» проведено у приміщенні  Верхосульської ЗОШ – 20 листопада 2017року. Хвилиною мовчання вшанували загиблих. На заході звучали вірші присвячені подіям, Гімн України.

24 листопада в приміщенні Верхосульського НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів - ДНЗ» о 10-00 було проведено урок пам'яті до дня пам'яті жертв голодомору (1932-1933) та політичних репресій в Україні «Цей рік 33-й ще й досі у серці пече». Була запалена свіча пам'яті та оголошена хвилина тиші.

5.          Проведення заходів  до Дня Гідності і Свободи у Марківському старостаті.

 • Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів – лінійка-реквієм «Україна в нас одна», година пам’яті «Збережи, Господи, пам'ять про них навіки вічні, а ми збережемо в серцях наших». 
 • Марківська сільська бібліотека разом з Марківським Будинком культури – інформаційна година до річниці Гідності та Свободи «Нас надія веде, нас ідея веде…»
 • Шкільна бібліотека – виставка книг « Говорять свідки цих страшних подій» 24.11.2017 р.
 • Марківська сільська бібліотека разом з Марківським Будинком Культури читацька конференція «Голодні очі. Змарноване дитинство». 24.11.2017р.
 • Сільська бібліотека – перегляд літератури «Свіча пам’яті не згасне» 20.11-24.11.2017 р.
 1. Проведення заходів  до Дня Гідності і Свободи у Супрунівському старостаті.
 • В бібліотеці  спільно з працівниками  СБК проведено патріотичну годину «Майдан. Україна. Шлях до Свободи.»
 1.  Проведення заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору у Тучненському старостаті.
 • Година скорботи присвячена Дню пам’яті жертв Голодомору та пам’яті репресій в Україні «Голод. 1933 рік» Захід було проведено біля пам’ятного знаку жертвам голодомору 24 листопада 2017 року.
 1. Проведення заходів до Дня пам’яті жертв Голодомору у Бобрицькому старостаті.
 • Година скорботи присвячена дню Пам’яті жертв Голодомору та пам’яті репресій в Україні «Вічно живе пам’ять». 24.11.2017 року

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь