Події та заходи Тучненського старостату

Звіт про проведену роботу на території Тучненського старостату з 6 по 9 травня 2019 року

1. Вітання ветеранів Другої світоіої війни з нагоди Дня пам'яті та примиренні і 74 річниці Перемоги над нацизмом у Другіій світовій війні: Галети Григорій Карповича та Польовика Івана Антоновича.

14:24 15.05.2019

Фотозвіт до Дня Перемоги

Cкільки б не минуло літ в віках будуть безсмертні подвиги наших воїнів-фронтовиків, всіх тих хто виборював довгожданну Перемогу і на фронті і в тилу. Сьогодні ми схиляємо голови перед славними  ветеранами ВВв, які в жорстоких боях вистояли і перемогли.

15:48 11.05.2019

Облаштовано два колодязі в с.Тучне

Напередодні Свята Перемоги селищною радою було прийнято рішення про виділення коштів для встановлення нових надбудов на два колодязі громадського користування по вул.Центральній та  вул.Садовій  с.Тучне.  Надбудови було встановлено там, де проживають славні земляки, учасники бойових  дій,  ветерани  Великої Вітчизняної війни:

15:31 11.05.2019