A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Миколаївська громада
Сумська область, Білопільський район

Новини за травень

Владислав Остапенко - чемпіон Європи серед кадетів!

         Золоту медаль у категорії 55 кг завоював минулорічний бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів наш земляк з Верхосулки Владислав Остапенко! Вітаємо чемпіона!

Тепер Владислав готуватиметься до Юнацьких Олімпійських Ігор в Аргентині.

Вітаємо  також спортсмена, тренера та батька чемпіона – Ігоря Остапенка (першого наставника)!

Проведення змагань з легкоатлетичного кросу на призи

 майстра спорту  М.І Масалітіна 26 травня 2018 року

 

               26 травня на базі ТОВ агрофірма «Вікторія» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу на приз майстра спорту СРСР Масалітіна Миколи Івановича.  В змаганнях прийняли участь близько вісімдесяти  кращих юних спортсменів  з Миколаївки, Вирів,Сум.   Миколаївський селищний голова Ігнатьєв  Іван Анатолійович відмітив, що започатковані Масалітіним М.І. спортивні традиції   були  і завжди будуть втілюватися в життя, ім’я цієї  без перебільшення «великої людини»  завжди будуть пам’ятати не одне покоління спортсменів.  Загалом діти показали пристойні результати.

              Переможцями у своїх вікових категоріях стали :

серед  дівчат 2007 року народження  та молодших на дистанції 500 метрів:

1.Євтушенко Вероніка  2.Лупіна Анна  3.Трущак Варвара

серед юнаків 2007 року народження та молодших на дистанції 500 метрів:

1.Рябков Сергій 2.Роденко Максим 3.Кібенко Максим

серед  дівчат 2005-2006 років народження на дистанції 500 метрів:

1.Мигович Катерина  2.Дедушева Катерина  3.Савостіна Катерина

серед юнаків 2005-2006 років народження на дистанції 500 метрів:

1.Яценко Артем 2.Біланенко Олександр 3.Брошак Богдан

серед дівчат 2003-2004 років народження на дистанції 1000 метрів:

1.Дедушева Ганна  2.Савченко Анастасія  3.Ясногор Руслана

серед юнаків 2003-2004 років народження на дистанції 1000 метрів:

1.Левченко Едуард  2.Свідерський Дмитро  3.Суровцев Владислав

             Переможці та призери були нагороджені цінними подарунками, які надала  ТОВ агрофірма «Вікторія», грамотами та іменними медалями.  Команди-переможці отримали командні кубки. Також були відмічені наймолодші учасники змагань.

ФУТБОЛ. ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ

                 26 травня на День села Калинівки відбулася товариська гра між молодіжними командами с.Калинівки та смт.Миколаївки.  Гра була цікавою та видовищною, протягом всього матчу миколаївці були по переду, але в другому таймі господарям вдалося зрівняти рахунок та вийти вперед. На останніх хвилинах команда з Миколаївки зрівняла рахунок, тож цілком закономірний кінцевий рахунок 3:3.

СПАРТАКІАДА ДЕПУТАТІВ

              17-18 травня у місті Суми проходила Всеукраїнська спартакіада серед  депутатів Сумської області.  Участь у змаганнях приймала команда депутатів Миколаївської селищної ради. Наші спортсмени приймали участь у всіх видах змагань – у настільному тенісі, шашках, шахах, грали в футбол та волейбол. Цього разу ми залишилися без призових місць, але маємо деякі успіхи- у змаганнях з шашок Гончаренко Т.І.  посіла шосте місце, у змаганнях з шахів Курбанова Т.М. посіла восьме місце. 

               Загалом  наша команда посіла чотирнадцяте місце з дев’ятнадцяти учасників.

ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ-ЦЕ ЗАВЖДИ КРУТО!

            Участь в окружному  туристичному зльоті – це добра традиція для загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської селищної ради та Луциківської ЗОШ зокрема. 
             Як завжди, галявина на крутому схилі мальовничого краю Луциківки в травні місяці кожного року збирає фанатів туризму. Останні роки організатори проводять тренувальні збори, до яких долучають усіх романтиків та любителів екстриму.
            Завзяті школярі освоїли нелегкі перепони, з якими справляються справжні туристи: спортивний спуск і підйом під час орієнтування, навчилися швидко долати навісну переправу, освоїли ази туристичної кухні, навчилися розбивати табір та розпалювати вогнище за різних погодних умов. Проте найбільше цінують всі туристи спілкування та дружбу, коли пісні під гітару об’єднують цілі покоління. Туристичний зліт – це дружба, це навчання і досвід, це вміння долати труднощі.

            Близько 100 учасників туристичного зльоту, а це вісім команд всіх загальноосвітніх навчальних закладів  Миколаївської селищної ради приймали участь 16.05.2018 р. у заході, вели боротьбу за головний приз - красень кубок.

            За результатами командних змагань перше місце посіла команда Ганнівсько-Тернівського НВК, друге - Миколаївської спеціалізованої школи  I-III ступенів, третє -Марківської ЗОШ. В особистих змаганнях у спортивному орієнтуванні перше місце серед хлопців  посів Лакатош Артур (Миколаївська СЗОШ), друге - Авраменко Михайло (Ганнівсько-Тернівський НВК), третє - Цибульняк Михайло (Ганнівсько-Тернівський НВК), серед дівчат перше місце завоювала Кузьменко Ангеліна (Марківська ЗОШ), друге - Тронько Вікторія (Марківська ЗОШ), третє - Лазебна Владислава (Миколаївська СЗОШ). В змаганнях з подолання навісної переправи серед юнаків перше місце посів Зайцев Владислав (Луциківська ЗОШ), друге - Галета Ігор (Верхосульський НВК), третє - Карпов Дмитро (Бобрицька ЗОШ), серед дівчат кращою була Соловйова Олена (Миколаївська СЗОШ), друге місце у Нестеренко Дарини (Луциківська ЗОШ), третє у Котенко Ольги (Марківська ЗОШ).

              Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями. Команди-учасниці були відзначені цінними подарунками.

              Учасники туристичного зльоту висловлюють вдячність Ігнатьєву Івану Анатолійовичу, Миколаївському  селищному голові, за підтримку та організацію заходу, директору Луциківської ЗОШ Денисенко Олені Миколаївні за теплий прийом учасників змагань, завідуючій відділом Сумського обласного центру позашкільної освіти Висоцькій Людмилі Василівні за допомогу у проведенні та оцінюванні змагань на високому професійному рівні.

              Ми цінуємо вашу високу громадянську позицію до формування здорового способу життя у дітей та учнівської молоді.

Змагання з легкоатлетичного

чотириборства серед школярів

            

       З метою пропаганди здорового  способу життя, розвитку масового легкоатлетичного спорту в громаді, залучення підростаючого покоління до регулярних занять спортом, 11травня 2018 року на стадіоні Марківської ЗОШ  відбулися змагання з легкоатлетичного чотириборства серед збірних команд учнів закладів освіти в залік Спартакіади школярів Миколаївської селищної ради. В заході взяли участь 54 учні з 8 закладів освіти . Команди змагалися в чотирьох видах програми: метання м’яча, стрибки в довжину, біг 60 м та крос 800 м, 500м (юнаки та дівчата).

            Перше загальнокомандне місце виборола Миколаївська спеціалізована школа I-III ступенів (тренер Наумко Я.В.), друге місце посіла команда Верхосульського НВК (тренер Журба В.В.), третє місце здобула збірна команда Товстянського НВК (тренер Шпетний В.Ю.).

            В особистому заліку серед хлопців перше місце посів Мальований Олександр (Товстянський НВК), друге місце у Паська Тараса  (Товстянський НВК) і третє місце здобув Зіль Ярослав (Миколаївська спеціалізована школа I-III ст.), серед дівчат перше місце виборола Руденко Тетяна (Марківська ЗОШ), друге місце у Гергелаби Віоліни (Миколаївська спеціалізована школа I-III ст.), третє у Горобець Вікторії (Верхосульський НВК).

            Переможців і призерів змагань з легкоатлетичного чотириборства було нагороджено грамотами та медалями.

МІНІ-ФУТБОЛ.КУБОК «ПЕРЕМОГИ»

              8  травня на спортивному майданчику зі штучним покриттям Миколаївської спеціалізованої школи I-III ступенів футбольні команди «Юність» смт.Миколаївка, «Олімпік» с.Калинівка, «Чайка» смт. Улянівка та «Дружба» с.Марківка виборювали кубок «Перемоги», з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

              У півфінальних зустрічах «Чайка» без проблем розібралася з командою «Олімпік», а в іншій зустрічі Миколаївська  «Юність» здолала своїх однолітків  з команди «Дружба» Марківка лише в серії післяматчевих пенальті, основний час гри 4:4, притому , що протягом зустрічі миколаївці поступалися 0:4.

              В матчі за третє місце Марківська «Дружба» переграла команду «Олімпік» з Калинівки  з рахунком 7:4.

             Фінальна зустріч виявилася доволі цікавою, зустрічалися дві рівні команди, які протягом турніру демонстрували відмінну гру у нападі та тримали надійну оборону.

             Матч тримав в напрузі вболівальників до останньої хвилини гри, на гол  «Юності» «Чайка» відразу  відповідала влучним ударом, та в кінці зустрічі футболісти Миколаївки дотиснули своїх суперників, кінцевий результат матчу 5:3 на користь «Юності».

             Переможці отримали кубок та грамоти, призери змагань були нагороджені грамотами.

ФУТБОЛ. ПЕРЕМОГА В КУБКУ ФК «ВІКТОРІЯ»

           6 травня відбувся традиційний щорічний кубок з футболу ФК”Вікторія” участь в якому приймали команди Миколаївської спеціалізованої школи I-III ступенів , збірна Марківської та Луциківської ЗОШ, Улянівської ЗОШ та Тернівської ЗОШ (Недригайлівського району).

          На першому етапі команда з Тернів та Миколаївки відповідно перемогли команди Улянівки та збірну команду Марківки та Луциківки.

          У матчі за третє місце збірна команда Марківки та Луциківки поступилася команді із  Улянівки.

          Фінал виявився повторенням минулорічного розіграшу в якому команда господарів з  Миколаївки зустрілася з однолітками із Тернів.

          Гра проходила цікаво обидві команди мали шанс вирвати перемогу в основний час, але матч завершився з рахунком 0:0, тож переможця визначила серія післяматчевих пенальті.

         В серії пенальті добре себе проявила команда господарів з Миколаївки, спочатку наш воротар Олексій Куліченко відбив удар суперника, а хлопці всі свої спроби використали стовідсотково, не залишивши жодних шансів команді з Тернів. Тож перемогу у фіналі та кубок ФК”Вікторія” 2018 року здобула команда  Миколаївської спеціалізованої школи I-III ступенів, взявши реванш у суперника за минулорічну поразку у фіналі (теж в серії післяматчевих пенальті).

         Кубок переможцям вручив президент футбольного клубу ”Вікторія” Бондаренко Сергій Миколайович. Призами були також відзначені кращі гравці в своїх амплуа всіх без винятку команд. Президент Федерації футболу Сумщини Прохорович Андрій Вікторович подарував командам-учасницям футбольні м’ячі. До речі один із футбольних м’ячів переможці змагань команда Миколаївки подарувала хлопчику із обмеженими можливостями, що був палки прихильником та вболівав за місцеву команду.

         По закінченню спортивних баталій всі учасники в дружній атмосфері поспілкувалися та скуштували кашу зварену безпосередньо на місці проведення змагань.

         Дякуємо організаторам змагань ФК”Вікторія” за свято подароване дітям.

 

ЗАКРИТТЯ СПОРТИВНОГО СЕЗОНУ

5 травня в Миколаївській спеціалізованій школі I-IIIступенів традиційно із закінченням навчального року провели спортивне свято«Закриття спортивного сезону».

       Право пронести олімпійський вогонь було надано переможцю олімпіад та спортсмену Максименку Богдану.

На майданчику панувала справжня спортивна атмосфера, діти змагалися у різноманітних  естафетах, перетягуванні линви, веденні та жонглюванні м’яча та інших спортивних вправах.

Як і на багатьох спортивних змаганнях не обійшлося без нових рекордів, так учень 6  класу Посний Богдан вибив футбольного м’яча 205 разів, що є абсолютно новим рекордом школи.

          Переможці змагань були нагороджені грамотами, також грамоти отримали кращі спортсмени школи,які мали найвищі спортивні показники протягом навчального року.

          Грамотою та призом селищного голови був відзначений випускний 11-Б клас (класний керівник Волкова Ольга Вікторівна), який приймав активну  участь у всіх спортивних змаганнях Миколаївської селищної ради.

            Свято завершилось, але головні гасла олімпійського руху- «Швидше, вище, сильніше» будуть закликати всіх дітей до вдосконалення та гармонії відповідно духу олімпіади, надихати на нові спортивні перемоги.

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь