Інформація про відділ ЦНАП

Фотозвіт відкриття нової будівлі ЦНАП

Семінар-тренінг "ULEAD з Європою"

У вересні місяці 2017 року в рамках програми "ULEAD з Європою" з працівниками Центру, в.о.старостами, посадовими особами Миколаївської селищної ради проведено семінар-тренінг трьої модулів. В першому модулі були обговорені питання щодо ролі місцевого самоврядування в осбуговуванні громади, реалізації власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг. В другому модулі були висвітлені питання щодо адміністративних послуг: типові проблеми, належна організація надання. В третьому модулі було роз'яснення щодо порядку наданна адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг. По завершенні роботи з усими учасниками семінару-тренінгу було проведено анкетування. Відділ ЦНАП вдячний за співпрацю програмі "ULEAD з Європою".