12 серпня вся Україна та світ святкують Міжнародний день молоді

Дата: 12.08.2022 11:13

Шановна молодь Миколаївської селищної територіальної громадиПрийміть найщиріші вітання із Днем молоді – святом оптимізму, енергії та світлих надій.

Війна рф проти України докорінно змінила життя української молоді. Багато юнаків і дівчат йдуть до війська, щоб давати відсіч агресору, долучаються до лав тероборони, вчаться надавати першу медичну допомогу, займаються волонтерством, підіймають економіку та захищають свою країну.

Дорогі юні друзі! Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Нашій громаді потрібні ваші успіхи, ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого.

У цю літню пору бажаю вам великого людського щастя, вдалого майбутнього, оптимізму, фізичної та духовної сили та здійснення всіх ваших мрій та планів.

Ви - майбутнє нашої незалежної країни!

Зі святом!