A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

Відсутність електропостачання по населених пунктах Миколаївської селищної ради на квітень 2021 року

Дата: 09.04.2021 16:03
Кількість переглядів: 223

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт філією Білопільський РЕМ ПАТ "Сумиобленерго" буде відсутнє електропостачання по наступних населених пунктах:

06 квітня з 7-00 до 17-00 години

АРКАВСЬКЕ: Василя Скусинця 12,13,15,16,17,18,22,24,26,27,28,29,32,33,37,4,42,53,57,63,67,68,7,9,

БУТОВЩИНА: Сільська 1,11,16,21,22,23,24,28,29,37,38,39,40,5,50D,52,55,56,57,65,67,69D,7,8,

ЖОЛОБОК: Весняна 10,12,12G,14,16,18,20,20А,22,24,26,28,30,32,34,36,38,4,40,42,44,46,6,8;
Сонячна 2,37,39D,41,43,51,53,57,61,63,65,67,69,71,73,75,77D,79,81;
Сумська 1,11,125Х,15,17,19,21,23,25,27,29,3,31,5,670Х,7,9,

КАЛИНІВКА: 
Вишнева 1,10,11,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32А,33,35,37,39,4,6,7,9;
Молодіжна 1,11,13,13А,15,15A,17,19,2,2,21,23,25,27,29,3,31,33,383Х,47,5,7,9;
Польова 1,10,11А,13,15,2А,3,4,5,7;
Садова 1,11,3,5,7,9,

МИКОЛАЇВКА: 
Архітектурна 1,11,13,1A,3,5,7,9;
Бр. Рябоконь 1,11,12,13,14,16,2,20,2/1,25Х,4,5,6,7,8,9;
Володимирська 1а,1,12,3,4,5,7,7G,8;
Горіхова 3,10,11,12,13,14,15,16,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,30,31,32,34,35,36,37,38,39,4,42,45,47,48,49,5,50,52,6,60,62,7,8,9;
Зарічна 1,1,13,15,19,21,23,27,3,5,670Х,7,9;
І.Д. Мусієнка 1,1,10,11,115,12,13,14,15,16,19,19А,1Х,2,21,23,26,3,4,5,6,670Х,7,8,9;
Каштанова 2,2G,3,4,4G,4S,5G,6,6ГАРАЖ,6G,6S,7,8,8G,9; 11
Каштановий 1,3,5,5А,7;
Кисленко 11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,4,5,6,7,9;
Миру 10,12,14,16,18,2,20,22,24,26,28,30,4,6,8;
Молодіжна 1,11,13,15,17,1G,3,4,5,6,7,7САРАЙ,7S,87G,9,9G,9S;
Озерна 10,12,14,16,18,2,20,22,24,4,6,8;
Паркова 1а, 1,10,11,12,13,14,15,16,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,31G,32,33,35,37,4,5,7,8,9;
Свободи 1А,2,28Х,2А,3,4,41,44,4А,4Б,5,7,749,7G;
Степова 1,10,12,2,3,3S,4,4,5,5G,5S,6,7,8;
Центральна 1, 2, 6, 101,103,105,107,109,111,113,115,117,12,121,125,127,129,12G,13,131,133,135,137,139,14,140Х,141,143,145,149,15,151,153,155,157,159,16,161,163,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,31,32,33,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,5,50,52,53,54,55,57,58,59,60,61,63,64,65,66,67,68,69,7,70,72,73,74,75,77,79,8,80,81,82,84,85,86,87,88,89,9,90,92,93,94,95,97,99;
Шкільна 6, 10, 11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,31,33,34,35,36,37,38,39,4,40,41,43,5,7,8,9

12 квітня з 7-00 до 17-00 години

МАРКІВКА: Миру 11Х/2;
Набережна 11,13,15,17,18,1А,21,3,4,5,6,7,8,9;
Оболонська 1,11,12,14,2,3,5,6,6А,7,8,9;
Солов'єва 1,11,14,15,16,17,18,19,2,21,22,24,25,26,27,4,5,6,7,8,8А,9;
Шевченка 1,10,11,12,13,14,15,17,18,19,2,21,23,24,25D,27,3,32,39,4,6,7,8,9;
с. Марківка, вул. Шкільна, 2

15 квітня з 7-00 до 17-00 години

СУЛЬСЬКЕ: Перемоги 1,15,19,25,27,29,31,35,41,47,55,57,6,7,9;
Перемоги 43;
Польова 1,2,3,5,6,9

МУКІЇВКА: Володимира Ломаки 1,12,13,15А,17,20,24,25,29,5,9

ШЕВЧЕНКІВКА: Березнева 34,36,38,40,42,48,50,50А,52,56,58;
Молодіжна 1,10,11,13,14,14F,15,18,19,2,20,22,24,25,25А,26,27,28,29,2А,3,30,31,32,4,41,41F,43,45,47,49,5,51,53,61,7,73,75,77,9

16 квітня з 7-00 до 17-00 години

с.МАРКІВКА вул.Центральна, Набережна, Шкільна, Фадєєва, магазин, контора "Дружби"

20 квітня з 7-00 до 17-00 години

с.ЛУЦИКІВКА

АРКАВСЬКЕ: Василя Скусинця 12,13,15,16,17,18,22,24,26,27,28,29,32,33,37,4,42,53,57,63,67,68,7,9,

БУТОВЩИНА: Сільська 1,11,16,21,22,23,24,28,29,37,38,39,40,5,50D,52,55,56,57,65,67,69D,7,8,

ЖОЛОБОК: Весняна 10,12,12G,14,16,18,20,20А,22,24,26,28,30,32,34,36,38,4,40,42,44,46,6,8;
Сонячна 2,37,39D,41,43,51,53,57,61,63,65,67,69,71,73,75,77D,79,81;
Сумська 1,11,125Х,15,17,19,21,23,25,27,29,3,31,5,670Х,7,9,

КАЛИНІВКА: 
Вишнева 1,10,11,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32А,33,35,37,39,4,6,7,9;
Молодіжна 1,11,13,13А,15,15A,17,19,2,2,21,23,25,27,29,3,31,33,383Х,47,5,7,9;
Польова 1,10,11А,13,15,2А,3,4,5,7;
Садова 1,11,3,5,7,9,

МИКОЛАЇВКА: 
Архітектурна 1,11,13,1A,3,5,7,9;
Бр. Рябоконь 1,11,12,13,14,16,2,20,2/1,25Х,4,5,6,7,8,9;
Володимирська 1а,1,12,3,4,5,7,7G,8;
Горіхова 3, 10,11,12,13,14,15,16,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,30,31,32,34,35,36,37,38,39,4,42,45,47,48,49,5,50,52,6,60,62,7,8,9;
Зарічна 1,1,13,15,19,21,23,27,3,5,670Х,7,9;
І.Д. Мусієнка 1,1,10,11,115,12,13,14,15,16,19,19А,1Х,2,21,23,26,3,4,5,6,670Х,7,8,9;
Каштанова 2,2G,3,4,4G,4S,5G,6,6ГАРАЖ,6G,6S,7,8,8G,9;11
Каштановий 1,3,5,5А,7;
Кисленко 11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,4,5,6,7,9;
Миру 10,12,14,16,18,2,20,22,24,26,28,30,4,6,8;
Молодіжна 1,11,13,15,17,1G,3,4,5,6,7,7САРАЙ,7S,87G,9,9G,9S;
Озерна 10,12,14,16,18,2,20,22,24,4,6,8;
Паркова 1а, 1,10,11,12,13,14,15,16,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,31G,32,33,35,37,4,5,7,8,9;
Свободи 1А,2,28Х,2А,3,4,41,44,4А,4Б,5,7,749,7G;
Степова 1,10,12,2,3,3S,4,4,5,5G,5S,6,7,8;
Центральна 1, 2, 6 101,103,105,107,109,111,113,115,117,12,121,125,127,129,12G,13,131,133,135,137,139,14,140Х,141,143,145,149,15,151,153,155,157,159,16,161,163,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,31,32,33,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,5,50,52,53,54,55,57,58,59,60,61,63,64,65,66,67,68,69,7,70,72,73,74,75,77,79,8,80,81,82,84,85,86,87,88,89,9,90,92,93,94,95,97,99;
Шкільна 6,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,31,33,34,35,36,37,38,39,4,40,41,43,5,7,8,9

22 квітня з 7-00 до 17-00 години

ГАННІВКА-ТЕРНІВСЬКА: Тернівська 12,13,15,17,2,20,24А,24F,32,33,34,35,39,40,41,42,44,48,55,56,58,59,65,66,670Х,67F,68,7,70,72,9;
Шевченка 11,13,13/506,13А,13Х,160,17,19,2,20,21,23,24,24,24А,24Б,25,26,28,3,32,33,35,47,50,51,52,53,54,55,57,59,6,8;
Шкільна 13,14,15,150,16,18,19,2,21,22,26,27,28,30,31,32,36,37,6,7,8

ШЕВЧЕНКІВКА: Березнева 34,36,38,40,42,48,50,50А,52,56,58;
Молодіжна 1,10,11,13,14,14F,15,18,19,2,20,22,24,25,25А,26,27,28,29,2А,3,30,31,32,4,41,41F,43,45,47,49,5,51,53,61,7,73,75,77,9

24 квітня з 7-00 до 17-00 години

УЛЯНІВКА: Зарічна 34,36,40;
Суворова 1,10,100,101,102,103,105,106,107,108,109,11,12,13,14,16,17,18,19,20,21,22,23,25,26,27,28,30,32,34,36,38,4,40,46,48,5,50,54,56,57,58,59,6,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,7,71,73,74,75,76,77,80,81,82,83,84,85,87,88,89,9,90,91,92,93,94,95,96,97,99

29 квітня з 7-00 до 17-00 години

ГАННІВКА-ТЕРНІВСЬКА: Тернівська 12,13,15,17,2,20,24А,24F,32,33,34,35,39,40,41,42,44,48,55,56,58,59,65,66,67F,68,7,70,72,9;
Шевченка 11,13,13/506,13А,13Х,17,19,2,20,21,23,24,25,26,28,3,32,33,35,47,50,51,52,53,54,55,57,59,6,8;
Шкільна 13,14,15,16,18,19,2,21,22,26,27,28,30,31,32,36,37,6,7,8,

 

Докладніше- https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь