У  відділі «Центр надання адміністративних послуг» Миколаївської селищної ради  запроваджено  комплексну адміністративну послугу «єМалятко»

Дата: 23.12.2020 16:51

Сервіс передбачає можливість отримання 9 найважливіших державних послуг, пов'язаних із народженням дитини, за одним зверненням в ЦНАПі, в органі державної реєстрації актів цивільного стану.

22 грудня 2020 року вручено свідоцтво про народження  донечки Даринки сім’ї Шевченко з с.Марківка, які першими скористалися новим сервісом – «єМалятко».

Батьками також було замовлено послугу з присвоєння дитині реєстраційного номера облікової картки платника податків. Відомості про реєстраційний номер були одночасно занесені до свідоцтва про народження.