A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

Відсутність електропостачання по населених пунктах Миколаївської селищної ради на вересень 2020 року

Дата: 15.09.2020 15:03
Кількість переглядів: 177

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт філією Білопільський РЕМ ПАТ "Сумиобленерго" буде відсутнє електропостачання по наступних населених пунктах:

01 вересняз 7-00 до 17-00 години

МИКОЛАЇВКА: вулиця Миру 5;
МИКОЛАЇВКА: вулиця Травнева 1,3,5;
МИКОЛАЇВКА: вулиця Шевченка 2,4,6,7,8,9,10,11S,11G,11,11G,12,13S,13G,13G,13,14,15G,15G,15,16,17G,17G,17,18,19,19G,20,21,22,23А,23G,23ГАРАЖ,23G,23,23А,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,44,46,48,50,52,54,56,58,91G

02 вересня з 7-00 до 17-00 години

МАШАРІ: вулиця Дружби Народів 1,2,4,9,11,12,13,14,15,16,19,20,21,22,23,24,28,30,36,38,39;
МАШАРІ: вулиця Польова 2,4,5,8,9,11,12,17,18

АРКАВСЬКЕ: вулиця Василя Скусинця 4,7,9,12,13,15,16,17,18,22,24,26,27,28,29,32,33,37,42,53,57,63,67,68

03 вересня з 7-00 до 17-00 години

МАРКІВКА: вулиця Польова 3,5,10,12

МИКОЛАЇВКА: вулиця Кисленко 1,2,4,5,6,7,8,9,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37;
МИКОЛАЇВКА: вулиця Центральна 18,20,22,24,26,28,30,31,32,33,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,52,53,54,55,57,58,59,60,61,63,64,65,66,67,68,69,70,72,73,74,75,77,79,80,81,82,84,85,86,87,88,89,90,92,93,94,95,97,99,101,103,105,107,109,111,113,115,117,121,125,127,129,131,133,135,137,139,141,143,145,149,151,153,155,157,159,161,163

04 вересня з 7-00 до 17-00 години

МИКОЛАЇВКА: вулиця Виноградна 1,2,3,4,5,6,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,25,27,28,29,30,31,32,34,35,36,37,38,39,40,41,43,44,45,46,47,48,49,50,51,54,56;
МИКОЛАЇВКА: вулиця Робітнича 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38;
ПАЩЕНКОВЕ: вулиця Квітнева 1,3,4,7,8,9,10,11,12,14;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Білопільська 1,8,9,10,11,12,13,14,15,16;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Лугова 1,3,4,6,11,13,15,17,19,21,23,25,27,31,35,37,39,86Z;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Мічуріна 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,17,18,20,23,28,29,32,34,36,38,40,42,44,46;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Молодіжна 6,8,10,12,14;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Травнева 1,3,5;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Чехова 1,3,5,7,9,11,15,17;

ЗОРЯНЕ: вулиця Свободи 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10;
ЗОРЯНЕ: вулиця Центральна 1,2G,2,3А,3А,3,4,5А,5А,5,6,7А,7А,8,9А,9,10,11,12,13,14,15,16,18,19,20,22,24,26,36;
ШЕВЧЕНКІВКА: вулиця Березнева 34,36,38,40,42,48,50,50А,52,54,56,58,64;
ШЕВЧЕНКІВКА: вулиця Молодіжна 1,2,2А,3,4,5,7,9,10,11,13,14F,14,15,18,19,20,22,24,25А,25,26,26,27,28,29,30,31,32,41F,41,43,45,47,49,51,53,61,73,75,77

07 вересня з 7-00 до 17-00 години

ГАННІВКА-ТЕРНІВСЬКА: вулиця Шкільна 2,6,7,8,13,15,19,21,25,27,31,37

МИКОЛАЇВКА: вулиця Миру 5;
МИКОЛАЇВКА: вулиця Травнева 1,3,5;
МИКОЛАЇВКА: вулиця Шевченка 2,4,6,7,8,9,10,11S,11G,11,11G,12,13S,13G,13G,13,14,15G,15G,15,16,17G,17G,17,18,19,19G,20,21,22,23А,23G,23ГАРАЖ,23G,23,23А,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,44,46,48,50,52,54,56,58,91G

08 вересня з 7-00 до 17-00 години

ТУЧНЕ: вулиця 40 Років Перемоги 1,2,3,4,4А,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,23,25,25А,29,31,35,37,39;
ТУЧНЕ: вулиця Центральна 2,32,34;
ТУЧНЕ: вулиця Шкільна 2,3,4,5,7,8,9,10,12

09 вересня з 7-00 до 17-00 години

МАРКІВКА: вулиця Польова 3,5,10,12

АРКАВСЬКЕ: вулиця Василя Скусинця 4,7,9,12,13,15,16,17,18,22,24,26,27,28,29,32,33,37,42,53,57,63,67,68

11 вересня з 7-00 до 17-00 години

МИКОЛАЇВКА: вулиця Виноградна 1,2,3,4,5,6,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,25,27,28,29,30,31,32,34,35,36,37,38,39,40,41,43,44,45,46,47,48,49,50,51,54,56;
МИКОЛАЇВКА: вулиця Робітнича 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38;
ПАЩЕНКОВЕ: вулиця Квітнева 1,3,4,7,8,9,10,11,12,14;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Білопільська 1,8,9,10,11,12,13,14,15,16;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Лугова 1,3,4,6,11,13,15,17,19,21,23,25,27,31,35,37,39,86Z;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Мічуріна 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,17,18,20,23,28,29,32,34,36,38,40,42,44,46;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Молодіжна 6,8,10,12,14;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Травнева 1,3,5;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Чехова 1,3,5,7,9,11,15,17;

14 вересня з 7-00 до 17-00 години

ТУЧНЕ: вулиця 40 Років Перемоги 1,2,3,4,4А,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,23,25,25А,29,31,35,37,39;
ТУЧНЕ: вулиця Центральна 2,32,34;
ТУЧНЕ: вулиця Шкільна 2,3,4,5,7,8,9,10,12

15 вересня з 7-00 до 17-00 години

МИКОЛАЇВКА: вулиця Виноградна 1,2,3,4,5,6,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,25,27,28,29,30,31,32,34,35,36,37,38,39,40,41,43,44,45,46,47,48,49,50,51,54,56;
МИКОЛАЇВКА: вулиця Робітнича 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38;
ПАЩЕНКОВЕ: вулиця Квітнева 1,3,4,7,8,9,10,11,12,14;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Білопільська 1,8,9,10,11,12,13,14,15,16;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Лугова 1,3,4,6,11,13,15,17,19,21,23,25,27,31,35,37,39,86Z;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Мічуріна 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,17,18,20,23,28,29,32,34,36,38,40,42,44,46;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Молодіжна 6,8,10,12,14;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Травнева 1,3,5;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Чехова 1,3,5,7,9,11,15,17;

БОБРИК: вулиця 40 Років Перемоги 1,2,3,4,5,6,8,10;
БОБРИК: вулиця 8 Березня 2,7,16,19,21,23,24,29,34,43;
БОБРИК: вулиця А. Литвиненко 1,3,4,5,6,7,8,9,11,12,14,16;
БОБРИК: вулиця Виноградна 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,14,16,18,19,20,21,22,23,24,26,27,28,29,30,31,32,33;
БОБРИК: вулиця Гагаріна 1,2А,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19;
БОБРИК: вулиця Зелена 2,3,5,6,7,8,10,14,18,20,22;
БОБРИК: вулиця Калинова 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,14;
БОБРИК: вулиця Кондюшенко 1,2,3,4;
БОБРИК: вулиця Мічуріна 1,2,3,4,5,6,9,13,15,16;
БОБРИК: вулиця Молодіжна 1,2,3,5,6,7А,7,8,10,12,14,15,17А,17,18,19А,19,20,21А,21,22,23,24,25,26,28,29А,31,33,34,35,36,37,38,39,44,46;
БОБРИК: вулиця Польова 1,2,3,4,5,6;
БОБРИК: вулиця Центральна 1,3,5,7,9,14,16,18,19,20,23,24,25,26,27,33;
БОБРИК: вулиця Чкалова 1,3,4,5,6,8,11,13,16,17,18,19,20,21,22,23,25,26,31,33;
ПІЩАНЕ: вулиця Садова 1,4,8,9,12,13,14,16,17,18,20,21,22,24,25,26,27,30,33,36,38,40

16 вересня з 7-00 до 17-00 години

АРКАВСЬКЕ: вулиця Василя Скусинця 4,7,9,12,13,15,16,17,18,22,24,26,27,28,29,32,33,37,42,53,57,63,67,68

17 вересня з 7-00 до 17-00 години

МИКОЛАЇВКА: вулиця Кисленко 1,2,4,5,6,7,8,9,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37;
МИКОЛАЇВКА: вулиця Центральна 18,20,22,24,26,28,30,31,32,33,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,52,53,54,55,57,58,59,60,61,63,64,65,66,67,68,69,70,72,73,74,75,77,79,80,81,82,84,85,86,87,88,89,90,92,93,94,95,97,99,101,103,105,107,109,111,113,115,117,121,125,127,129,131,133,135,137,139,141,143,145,149,151,153,155,157,159,161,163

ГАННІВКА-ТЕРНІВСЬКА: вулиця Шкільна 2,6,7,8,13,15,19,21,25,27,31,37

21 вересня з 7-00 до 17-00 години

смт.Миколаївка по вулицях Шевченка, Травнева

23 вересня з 7-00 до 17-00 години

АРКАВСЬКЕ: вулиця Василя Скусинця 4,7,9,12,13,15,16,17,18,22,24,26,27,28,29,32,33,37,42,53,57,63,67,68

24 вересня з 7-00 до 17-00 години

МИКОЛАЇВКА: вулиця Кисленко 1,2,4,5,6,7,8,9,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37;
МИКОЛАЇВКА: вулиця Центральна 18,20,22,24,26,28,30,31,32,33,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,52,53,54,55,57,58,59,60,61,63,64,65,66,67,68,69,70,72,73,74,75,77,79,80,81,82,84,85,86,87,88,89,90,92,93,94,95,97,99,101,103,105,107,109,111,113,115,117,121,125,127,129,131,133,135,137,139,141,143,145,149,151,153,155,157,159,161,163

25 вересня з 7-00 до 17-00 години

ТУЧНЕ: вулиця 40 Років Перемоги 1,2,3,4,4А,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,23,25,25А,29,31,35,37,39;
ТУЧНЕ: вулиця Центральна 2,32,34;
ТУЧНЕ: вулиця Шкільна 2,3,4,5,7,8,9,10,12

смт.Миколаївка по вулицях Горова, Заводська, Соснова, Ювілейна, Травнева, Польова, Шевченка, Садова, Абрикосова

с.Веселе

28 вересня з 7-00 до 17-00 години

ТУЧНЕ: вулиця 40 Років Перемоги 1,2,3,4,4А,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,23,25А,25,29,31,35,37,39;
ТУЧНЕ: вулиця Миру 3,3А,4,5,5А,6,7,8,11А,11,12,13,14,16,17,18,19,21,23,24,25,26,27,29,31,33,37,39,43,46,49,50,51,53,54,55,61,63,65,67,69,73,75,77,79,81,83,87,95,99,101,103,105;
ТУЧНЕ: вулиця Набережна 1,2,3,4,5,6,8,10,11,12,13,14,15,16,17,19,21,23,25,26,27,29,31,33,35,43,45,47,55,59,71;
ТУЧНЕ: вулиця Польова 1,2,3,4,5,6,7,9,14,15,18,19,21,23,24A,24,27,29,30,32,33F,33,34,38,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,55,59,60,61,62;
ТУЧНЕ: вулиця Садова 1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,13,14,15,16,17,18,19,22,23,24,25,26,28,29,30,31,32,33,35,36,37,38,39;
ТУЧНЕ: вулиця Урожайна 1,2,3,4,5,6,7,9,10,11,12,13F,13,14,15,16,17,18,19,21,22,25,26,27,29,30,31A,31,35,36,37,38,39,43,45,46,47,48,49,50,52,53,54,56,57,59,61,62,64,65,66,67,68,69,70,71,73,74,76Z;
ТУЧНЕ: вулиця Центральна 1,2,7,9,11,15,28,31,32,34;
ТУЧНЕ: вулиця Шкільна 2,3,4,5,7,8,9,10,12

МИКОЛАЇВКА: вулиця Кисленко 1,2,4,5,6,7,8,9,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37;
МИКОЛАЇВКА: вулиця Центральна 18,20,22,24,26,28,30,31,32,33,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,52,53,54,55,57,58,59,60,61,63,64,65,66,67,68,69,70,72,73,74,75,77,79,80,81,82,84,85,86,87,88,89,90,92,93,94,95,97,99,101,103,105,107,109,111,113,115,117,121,125,127,129,131,133,135,137,139,141,143,145,149,151,153,155,157,159,161,163

КОМАРИЦЬКЕ: вулиця Центральна 1,2,3,4,5,6,7,9,11,12А,13,14,15D,15А,15,16А,16,18,19,20,21,22,24,95A,95

КУРАСОВЕ: вулиця Калинова 6,7,8,9,10,11,14,26,31,32,33,36,39,43,49,51;
КУРАСОВЕ: вулиця Лісна 1,8,9,10,11,12,13,16;
МАШАРІ: вулиця Дружби Народів 1,2,4,9,11,12,13,14,15,16,19,20,21,22,23,24,28,30,36,38,39;
МАШАРІ: вулиця Польова 2,4,5,8,9,11,12,17,18

29 вересня з 7-00 до 17-00 години

МИКОЛАЇВКА: вулиця Виноградна 1,2,3,4,5,6,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,25,27,28,29,30,31,32,34,35,36,37,38,39,40,41,43,44,45,46,47,48,49,50,51,54,56;
МИКОЛАЇВКА: вулиця Робітнича 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38;

МИКОЛАЇВКА: вулиця Шевченка, вулиця Горова, вулиця Залісна, вулиця Соснова, вулиця Ювілейна, вулиця Травнева, вулиця Польова, вулиця Травнева, вулиця Садова, вулиця Абрикосова

с. Веселе

с.Курасове

ПАЩЕНКОВЕ: вулиця Квітнева 1,3,4,7,8,9,10,11,12,14;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Білопільська 1,8,9,10,11,12,13,14,15,16;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Лугова 1,3,4,6,11,13,15,17,19,21,23,25,27,31,35,37,39,86Z;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Мічуріна 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,17,18,20,23,28,29,32,34,36,38,40,42,44,46;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Молодіжна 6,8,10,12,14;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Травнева 1,3,5;
ТІМІРЯЗІВКА: вулиця Чехова 1,3,5,7,9,11,15,17;

30 вересня з 7-00 до 17-00 години

с. Лідине

БІЛИКІВКА: вулиця Польова 1,8,9,10,15,18,19,20,22,23,24,25,26,27,29,30,33;
БІЛИКІВКА: вулиця Центральна 1,2,6,7,8,9,10,15,16,17,18,23,24,25,27,28,29,33,34,35,36,38,39D,41;
ЛІДИНЕ: вулиця Травнева 1,2,3F,3,3S,4,5,5А,6,6A,7,8,8A,9,10,11,12,13,14,15,16,16A,19,20,21,23,24,25,26,101Z;
ПЕРШОТРАВНЕВЕ: вулиця Садова 3,4,6,7,8,10,13,14,17,18,20,23;
САДОВЕ: вулиця Польова 1,5,6,8,10,11,15,17;
САДОВЕ: вулиця Шкільна 1,2,3,5,8,11,17,23,25;
СУПРУНІВКА: вулиця Миру 6,8,10,11,12,14,15,16,17,18,20,21,22,23,25,27,28,30,33,37,38,41,47,51,53,55,57,61G,61,63,65,69,71,73,75,77,79,81,87,89,93,97,99;
СУПРУНІВКА: вулиця Центральна 1,2,3F,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,18,19,21,22,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,39,40,41,42,43,45,47,48,50,51,52,53,54,55,58,64,68,70,72,74,76,78,80

МАРКІВКА: вулиця Польова 3,5,10,12

АРКАВСЬКЕ: вулиця Василя Скусинця 4,7,9,12,13,15,16,17,18,22,24,26,27,28,29,32,33,37,42,53,57,63,67,68

Докладніше- https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь