До уваги виборців

Дата: 20.08.2020 10:46

Кожен виборець, який проживає не за зареєстрованою адресою та бажає взяти участь у голосуванні на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, може звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за фактичним місцем проживання для зміни виборчої адреси.

Для цього необхідно:

1. До 10 вересня 2020 року звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Білопільської районної державної адміністрації (для мешканців Білопільського району за адресою: м.Білопілля, вул.Старопутивльська, 35, кабінети №16, 17).

2. Подати заяву за встановленою формою, пред’явивши паспорт громадянина України.

3. Отримати повідомлення про зміну виборчої адреси.

Крім того, можна подати електронну заяву через офіційний сайт Державного реєстру виборців  https://www.drv.gov.ua за наявності електронного цифрового підпису.

Подані заяви розглядаються протягом 15 днів.