І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу за період з 10.02.2020 по 14.02.2020 року

- видано  листів вихідної кореспонденції - 4 ;

- видано довідок -  3 ;

- опрацьовано листів вхідної кореспонденції  - 3 ;

- вчинено нотаріальних дій – 1.

Фахівець з соціальної роботи Миколаївської селищної ради 12.02.2020 року прийняла участь в інструкторсько-методичних заняттях з питань призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України весною 2020 року та провела звірку обліку військово-облікових даних, а також 13.02.2020 року – у семінарі-нараді відповідальних за прийом документів для призначення державних допомог, пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги.

В. о. старости Бобрицького старостату прийняла участь в семінарі для старост (школа старост) та спеціалістів по роботі з сім’ями та дітьми об’єднаних територіальних громад, який відбувся 11.02.2020 року в приміщенні Сумської міської ради.

В. о. старости Бобрицького старостату, спеціалістом-землевпорядником проводились консультації з мешканцями села Бобрик щодо приватизації земельних ділянок та присвоєння кадастрових номерів.

Робітник з благоустрою прибирав сміття в центральній частині села Бобрик та на території автозупинки, розчищав тротуар в центрі села від снігу.

Амбулаторія с. Бобрик,  Бобрицька ЗОШ І-ІІ ст. та Бобрицький БК працювали в штатному режимі.