І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу за період з 27.01.2020 по 31.01.2020 року

- видано довідок -  5 ;

- опрацьовано листів вхідної кореспонденції  - 5 ;

- вчинено нотаріальних дій – 3 ;

- сформовані та передані до відділу ЦНАП 1 справа від мешканців села для надання допомоги малозабезпеченим сім’ям, 1 справа на надання субсидії на оплату ЖКП.

Фахівцем з соціальної роботи Миколаївської селищної ради продовжується розповсюдження серед населення повідомлень про надання субсидій на оплату ЖКП та прийняла до опрацювання 2-х справ від мешканців села для надання субсидії на оплату ЖКП.

Спеціалістом-землевпорядником  до відділу ЦНАП надані відомості про виборців за лютий 2020 року по ф. 3.1.

Робітник з благоустрою прибирав сміття в центральній частині села Бобрик та на території автозупинки, рубав дрова для опалення приміщення шкільної їдальні, розчищав тротуар в центрі села від снігу.

Амбулаторія с. Бобрик,  Бобрицька ЗОШ І-ІІ ст. та Бобрицький БК працювали в штатному режимі.