І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу за період з 20.01.2020 по 24.01.2020 року

- видано довідок -  19 ;

- опрацьовано листів вхідної кореспонденції  - 2 ;

- вчинено нотаріальних дій – 6 ;

- сформовані та передані до відділу ЦНАП 4 справи від мешканців села для надання допомоги малозабезпеченим сім’ям, 1 справа на надання субсидії на оплату ЖКП.

Фахівцем з соціальної роботи Миколаївської селищної ради продовжується розповсюдження серед населення повідомлень про надання субсидій на оплату ЖКП.

Спеціалістом-землевпорядником  проводилась роз’яснювальна робота з мешканцями села Бобрик щодо приватизації земельних ділянок. Також проводила консультації щодо необхідності впорядкування земельних ділянок на публічно-кадастровій карті. Здійснено прийом 45 громадянам старостату.

Робітник з благоустрою прибирав сміття в центральній частині села Бобрик на території автозупинки.

Амбулаторія с. Бобрик,  Бобрицька ЗОШ І-ІІ ст. та Бобрицький БК працювали в штатному режимі.