І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу за період з 09.12.2019 по 13.12.2019 року

- видано  листів вихідної кореспонденції - 10 ;

- видано довідок -  3 ;

- опрацьовано листів вхідної кореспонденції  - 2 ;

- вчинено нотаріальних дій – 1.

Комісією по складанню актів обстеження матеріально-побутових умов проживання мешканців ОТГ було проведено обстеження умов проживання сімї Махочкіних.

Працівники старостату розповсюджують повідомлення про надання субсидій серед сімей, що звертались за отриманням субсидій на оплату ЖКП.

Підготовлено та надано до Миколаївської селищної ради статистичний звіт  про  звернення громадян та інформацію про кількість здійснених нотаріальних дій, кількість та види довідок за 2019 рік.

Підготовлено та надано звіт з використання електроенергії на лініях вуличного освітлення по старостату.

Спеціалістом ІІ категорії :

Зареєстровано 1 особу :

- підготовлено та надано до відділу ЦНАП Миколаївської селищної ради 1 талон (відомості про реєстрацію місця проживання з одночасним зняттям) ;

- внесено запис до будинкової книги, оформлені адресна та реєстраційна картки.

Прийнято та передано до земельного відділу Миколаївської селищної ради 14 заяв від мешканців старостату про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Працівниками культури та вокальним ансамблем «Калинонька» проводяться репетиції до Новорічно-Різдвяних свят.

Амбулаторія с. Бобрик та Бобрицька ЗОШ І-ІІ ст. працювали в штатному режимі.