І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу за період з 02.12.2019 по 06.12.2019 року

- видано  листів вихідної кореспонденції - 16 ;

- видано довідок -  5 ;

- опрацьовано листів вхідної кореспонденції  - 1 ;

- вчинено нотаріальних дій – 1.

Спеціалістом ІІ категорії готувались інформації щодо кількості та площі земельних ділянок в с. Руда по вул. Калініна (Лісова) та перелік земельних ділянок, які доцільно виставити на земельні торги (аукціон).

Керівником ЦНАП Гончаровою О.П. проводився особистий прийом з питань нарахування житлових субсидій та надання пільг.

Працівники старостату розповсюджують повідомлення про надання субсидій серед сімей, що звертались за отриманням субсидій на оплату ЖКП.

Працівниками старостату, культури та бібліотеки було здійснено щорічний обхід домогосподарств мешканців старостату з метою уточнених інформації по господарського обліку.

Працівниками бюджетних установ проводилось розчищення від снігу тротуарних доріжок на закріплених територіях.

04.12.2019 року працівники Будинку культури та бібліотеки прийняли участь у семінарі-нараді працівників культури Миколаївської селищної ради.

Проводяться репетиції до Новорічно-Різдвяних свят.

Амбулаторія с. Бобрик та Бобрицька ЗОШ І-ІІ ст. працювали в штатному режимі.