Департамент житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації - Про захищеність стратегічних об'єктів життєзабезпечення

Дата: 04.12.2019 10:46

Про захищеність стратегічних

об’єктів життєзабезпечення

На виконання листа Мінрегіону від 28.11.2019 № 7/9.1.2/19003-19, з метою посилення контролю за станом безпеки на стратегічно важливих об’єктах (підприємства комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства) та з метою підвищення рівня їх антитерористичної захищеності просимо провести робочі наради з керівним складом та працівниками підприємств життєзабезпечення населення щодо організації належного рівня системи антитерористичної захищеності, посилення заходів з охорони об’єктів життєзабезпечення населення.

Про вжиті заходи просимо повідомити Департамент житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації (gkh.tre1@sm.gov.ua) до 20.12.2019.