І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу за період з 04.11.2019 по 08.11.2019 року

- видано довідок -  2 ;

- опрацьовано 2 листи вхідної кореспонденції ;

- підготовлено 2 акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї;

- підготовлені та передані до відділу ЦНАП Миколаївської селищної ради 2 справи на призначення та надання субсидій на оплату ЖКП ;

- вчинено нотаріальних дій – 2.

Продовжено підсипку ґрунтової дороги щебенем по вул. Польовій с. Бобрик (придбаного за кошти, які були виділені Білопільською районною радою для здійснення депутатських повноважень депутату Пономаренку В.В.), із залученням техніки Миколаївської селищної ради здійснено розгортання щебеню.

Перевезено до приміщення шкільної їдальні заготовлені дрова (орієнтовно 9 м3). Погрузку, вигрузку дров здійснювали працівники школи, робітник з благоустрою. В даний час проводиться робота по розпилюванню, рубанню, складанню заготовлених дров.

Робітниками КП «Благоустрій» проведено роботу по ліквідації аварії на сільському водогоні.

Амбулаторія с. Бобрик, Бобрицький БК та Бобрицька ЗОШ І-ІІ ст. працювали в штатному режимі.