І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу за період з 07.10.2019 по 11.10.2019 року

Бобрицьким старостатом :

- видано 7 листів вихідної кореспонденції ;

- видано довідок -  9 ;

- підготовлені та передані до відділу ЦНАП Миколаївської селищної ради 8 справ на призначення та надання субсидій на оплату ЖКП.

Учні Бобрицької ЗОШ взяли участь у змаганнях з легкої атлетики, які проводились на базі Марківської ЗОШ.

11.10.2019 року в Бобрицькому БК проводилась бесіда за круглим столом присвячена  Дню українського козацтва.

Робітник з благоустрою разом з сезонними кочегарами заготовили близько 6 м3 дров для амбулаторії с. Бобрик та Бобрицького БК.

Працівники бюджетних установ взяли участь в проведенні санітарного четверга : прибирали опале листя на закріплених за установами територіях.

Амбулаторія с. Бобрик, Бобрицький БК та Бобрицька ЗОШ І-ІІ ст. працювали в штатному режимі.