І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу за період з 30.09.2019 по 04.10.2019 року

Бобрицьким старостатом :

- видано 5 листів вихідної кореспонденції ;

- видано довідок -  4 ;

- готуються для передачі до відділу ЦНАП Миколаївської селищної ради 4 справи на призначення та надання субсидій на оплату ЖКП.

Працівниками старостату та Бобрицького БК проводилось прибирання меморіалу загиблим воїнам-односельчанам та території  прилеглої до нього.

Працівники бюджетних установ взяли участь в проведенні санітарного четверга : прибирали опале листя на закріплених за установами територіях, впорядковували клумби та квітники. Сезонні кочегари Бобрицького БК та амбулаторії с. Бобрик разом з робітником з благоустрою заготовляли дрова на опалювальний сезон. Заготовлено приблизно  12 м3.

Амбулаторія с. Бобрик, Бобрицький БК та Бобрицька ЗОШ І-ІІ ст. працювали в штатному режимі.