І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу за період з 17.08.2019 по 23.08.2019 року

Дата: 25.08.2019 09:15

Делегація Бобрицького старостату прийняла участь в Дні об’єднаної територіальної громади та святі села Марківка,яке відбулося на території базі Марківського старостату 17 серпня 2019 року.

Бобрицьким старостатом :

- видано 3 листи вихідної кореспонденції ;

- видано довідок -  2 ;

- сформована та передана до ЦНАП Миколаївської селищної ради 1 справа на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченій родині.

Фахівець з соціальної роботи прийняла участь у засіданні комісії КУ «ЦНСП». Також була обстежена 1 сім’я, яка опинилася в складних життєвих обставинах та складений Акт оцінки потреб сім’ї/особи, заведений план соціального супроводу сім’ї/особи, укладений договір про здійснення супроводу.

Працівниками з благоустрою продовжувались роботи по заготівлі дров для бюджетних установ Бобрицького старостату, проведено прибирання території біля автозупинки та центральної части села.

21.08.2019 року відбулося прийняття Бобрицької ЗОШ І-ІІ ст. до нового навчального 2019/2020 року комісією Миколаївської селищної ради.

Амбулаторія ЗПСМ с. Бобрик працювала в штатному режимі.

Бобрицький будинок культури працював в штатному режимі.