І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу за період з 22.07.2019 по 26.07.2019 року

Дата: 27.07.2019 10:10

1. Працівником з благоустрою проводилась робота по косінню бур’янів та різнотрав’я в центральній частині села.

Працівниками КП «Зеленбуд» Миколаївської селищної ради проводився ремонт сходів Бобицького будинку культури (цемент для ремонту наданий ПСП «Слобожанщина Агро»).

2. Бобрицьким старостатом :

- видано 4 листи вихідної кореспонденції ;

- видано довідок -  8 ;

- сформована та передана до ЦНАП Миколаївської селищної ради 1 справа на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченій родині.

3. Амбулаторія ЗПСМ с. Бобрик працювала в штатному режимі, працівники амбулаторії завершують внутрішній ремонт приміщень (шпаклювання, побілка, фарбування стін та підлоги).

4. Бобрицьким БК проводились репетиції ансамблю української пісні «Калинонька». Ведеться підготовка до святкування Дня села.