ОГОЛОШЕННЯ ПРО  ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА МАРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 17.07.2019 13:13

ОГОЛОШЕННЯ

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти:                                       Марківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;                                                                                                          вул. Шкільна, 1, с. Марківка, Білопільський район, Сумська область.

2.Найменування посади та умови оплати праці:

керівник

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за №1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів  з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня  магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

4.Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних  відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує та підтверджує особу України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план (програма) розвитку закладу освіти (на 2 роки, якщо учасник вперше претендує на посаду керівника/ та на 6 років, якщо учасник займав відповідну посаду), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо;

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджують її професійні та / або моральні якості.

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

подання документів здійснюється у відділ освіти Миколаївської селищної ради Білопільського району, Сумської області, відповідальній особі – Банній Надії Іванівні, за адресою: бульвар Свободи, смт. Миколаївка, Білопільський район, Сумська область.

Конкурсний відбір включає  такі етапи:

- з  18 липня 2019 року по 17 серпня 2019 року – поданням претендентами документів;

- з 18 серпня 2019 року по 25 серпня 2019 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;

- з 26 серпня 2019 року – конкурсний відбір на перевірку знання законодавства

України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», у формі письмового тестування, вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу освіти;

• 27 серпня 2019 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

6. Прізвище, імя, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Банна Надія Іванівна

тел. 0664991056;