І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу за період з 01.07.2019 по 05.07.2019 року

Дата: 15.07.2019 15:00

1.Згідно графіку Миколаївської селищної ради було проведено виїзд «мобільного офісу» начальником відділу ЦНАП Гончаровою Оленою Павлівною та оператором комп’ютерного набору Гордієнко Нелєю Василівною до Бобрицького старостату.

2. КУ «Центр з надання соціальних послуг» були обстежені сімї з дітьми до 18 років.

3. Працівником з благоустрою постійно проводиться роботи по косінню різнотрав’я.

2. Бобрицьким старостатом :

- видано 3 листи вихідної кореспонденції ;

- опрацьований 1 лист вхідної кореспонденції,

- підготовлені довідки  5 ;

- сформовані та передані до відділу ЦНАП Миколаївської селищної ради 4 справи на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим родинам.

Працівниками старостату впорядковувалась прилегла територія до пам’ятника загиблим воїнам-односельцям.

Спеціалістом-землевпорядником проводиться роз’яснювальна робота серед населення села про необхідність сплати земельного податку.

3. Амбулаторія ЗПСМ с. Бобрик працювала в штатному режимі. Також розпочатий внутрішній поточний ремонт приміщення (фарбування, побілка).

4. Бобрицьким БК проводились заняття ансамблю української пісні «Калинонька». Продиться підготовка до святкування Дня села.

5. Бобрицька ЗОШ І-ІІ ступенів працювала в штатному режимі.