І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу за період з 17.06.2019 по 21.06.2019 року

Дата: 24.06.2019 16:37

1. Працівниками установ Бобрицького старостату спільно з працівниками КП «Зеленбуд» Миколаївської селищної ради проводились роботи по косінню різнотрав’я та прибирання скошеної трави,  прибиранню закріплених територій.

2. Бобрицьким старостатом:

- видано 1 лист вихідної кореспонденції ;

- сформована 1 справа на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченій родині.

3. Амбулаторія ЗПСМ с. Бобрик працювала в штатному режимі.

4. Бобрицьким БК проводились заняття ансамблю української пісні «Калинонька».

5. Бобрицька ЗОШ І-ІІ ступенів працювала в штатному режимі. Продовжувалась робота по оздоровленню дітей в пришкільному таборі «Сонечко», в якому згідно плану роботи проводяться різноманітні заходи. В рамках запланованих заходів було проведена дружня зустріч з учнями Ганнівсько-Тернівської школи.

20.06.2019 року проведені урочисті заходи по закриттю пришкільного табору.

На виконання розпорядження Миколаївського селищного голови Ігнатьєва І.А. № 138-р від 19.06.2019 року «Про створення незалежної комісії» 20.06.2019 року працювала комісія по розгляду звернення на урядову гарячу лінію громадянки Махочкіної Вікторії Анатоліївни про санітарний стан прибудинкової території сусідки Щукіної Любові Леонідівни.