Інформація Бобрицького старостату про виконану роботу за період з 6 по 9 травня2019 року

Дата: 15.05.2019 14:08

1. Правцівниками старостату та Бобрицького Будинку культури, робітником з благоустрою проведено впорядкування клумб на Меморіалі в центрі с.Бобрик, біля установ. Здійснено косіння бур?янів та різнотрав'яна прилягаючій території до Меморіалу, Будинку культури, Блобрицького старостату, Бобрицької ЗОШ І-ІІ ступенів; проведено прибирання скошеною трави. Працівником з благоустрою проведено прибирання території, прилеглої до автозупинки в центрі с.Бобрик.

2. Бобрицький Будинок культури працював у штатному режимі. В Будинку культури 7, 8 травня проведені репетиції ьсвяткового концерту до Дня Перемоги.

3. Бобрицька ЗОШ І-ІІ ступенів працювала в штатному режимі. Вчителями та чнями Бобрицької ЗОШ І-ІІ ступенів проведено впорядкування братських могил загиблих воїнів в роки Великої Вітчизняної війни на кладовищах в селах Руда та Піщане. Проведено заняття шкільного спортивного гуртка "Олімп".

4. Амбулаторія ЗПСМ с.Бобрик працювала в штатному режимі.

5. Бобрицький старостат працював в штатному режимі. Видано довідок - 5, листів вихідної кореспонденції - 3.  9 травня проведено мітинг-реквієм та святковий концерт до Дня Перемоги у Другій світовій війні.