Фотозвіт до Дня Перемоги

Дата: 11.05.2019 15:48

Cкільки б не минуло літ в віках будуть безсмертні подвиги наших воїнів-фронтовиків, всіх тих хто виборював довгожданну Перемогу і на фронті і в тилу. Сьогодні ми схиляємо голови перед славними  ветеранами ВВв, які в жорстоких боях вистояли і перемогли.

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року,  але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається   невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам,  які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею  наближав розгром ворога.

Свято Перемоги нагадує нам про те, що ми залишаємося у великому боргу перед її творцями. Тому ще і ще раз вшановуємо їхні подвиги. Свято закликає нас вкотре доземно  вклонитися  могилам  загиблих  воїнів,  увічнити пам'ять  про них.