Інформація щодо проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2018»

Дата: 18.12.2018 10:30

До Міністерства соціальної політики України звернулась Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація Благодійників України» з проханням щодо сприяння в інформаційній підтримці стосовно проведення щорічного Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2018» (далі - Конкурс), засновником та організатором якого є ця організація.

Відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» та Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 423, Мінсоцполітики визначено центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері волонтерської діяльності.

У межах своїх повноважень реалізація державної політики у сфері волонтерської діяльності здійснюється, зокрема, органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Інформація щодо Конкурсу

У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2018».

Мета Конкурсу:

розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:

популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їх організацій та ефективних практик;

відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні упродовж звітного року;

інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2018» 15 березня 2019 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2019 року.

Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна» (http://blagoukraine.org/about.html).

Про участь у Конкурсі повідомити до 15 березня 2019 року Департамент соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації на електронну адресу: socposl4@dszn.sm.gov.ua